• Головна
  • У Черкасах відкрилася виставка творчих робіт до 50-річчя бізнес-коледжу (ФОТО)
13:36, 20 квітня 2016 р.

У Черкасах відкрилася виставка творчих робіт до 50-річчя бізнес-коледжу (ФОТО)

19 квітня у Черкаському обласному художньому музеї відкрилася виставка творчих робіт студентів та викладачів Черкаського державного бізнес-коледжу – «Сім кольорів мистецтва». Виставка є ювілейною і проходить у рамках святкування 50-річчя створення навчального закладу. Про це інформує прес-служба Черкаського обласного художнього музею.

Експозицію виставки поєднують роботи семи викладачів відділення дизайну та роботи студентів з семи навчальних дисциплін: рисунок, живопис, художні техніки, дизайн-проектування, шрифти, фото, макетування та пакування.

При формуванні експозиції виставки було зроблено акцент на демонстрації творчих досягнень студентів. До уваги глядачів представлені яскраві, цікаві роботи з використанням різноманітних технік виконання. Особливе місце займають дипломні проекти, це і плакати, і графічні комплекси, і календарі, і авторські стилі. Привертають увагу завдання зі шрифтів та фотороботи.

Роботи  викладацького складу розкривають широкий світогляд та власне світосприймання митців – викладачів відділення дизайну. З огляду на експоновані твори можна сказати, що всі викладачі відділення дизайну є творчими та високо професійними майстрами.

Виставка діятиме до 9 травня. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #відкрилася #виставка творчих робіт #50-річчя бізнес-коледжу
Оголошення
live comments feed...