Водний патруль Черкас контролюватиме порядок на воді й узбережжі Дніпра та боротиметься з браконьєрством (ФОТО)

19 квітня у Черкасах стартувала перша в Україні водна патрульна поліція. До своїх обов’язків інспектори приступили відучора з 20-ої години вечора. Водний патруль охоронятиме прибережну зону Дніпра - від села Свидівок до села Червона Слобода. Командиром водного патруля призначили Олександра Мельника. Про це повідомили у прес-службі Патрульної поліції Черкас.

"Під час нересту до 31 травня межі патрулювання будуть розширені, вони охоплюватимуть Золотоніський, Чорнобаївський та Черкаський райони. Патруль забезпечений необхідним для старту, але з часом наше технічне оснащення буде поповнюватися. Зокрема, ще 2 катери планує закупити обласна влада. Будемо співпрацювати з рибінспекцією та екологічною службою, залучаючи їхню техніку. Крім водного патрулювання, також будуть патрулі на узбережжі. Для цього нам надали 2 позашляховики", - зазначив заступник начальника Управління патрульної поліції в м. Черкасах, Олександр Кокоба.

Серед обов’язків інспекторів – стеження за правилами безпечного поводження на воді відпочивальників, перевірка суден та повний контроль за порядком на воді та березі Дніпра. Головне завдання – це боротьба із браконьєрством.

Водний патруль Черкас контролюватиме порядок на воді й узбережжі Дніпра та боротиметься з браконьєрством (ФОТО), фото-1 Водний патруль Черкас контролюватиме порядок на воді й узбережжі Дніпра та боротиметься з браконьєрством (ФОТО), фото-2 Водний патруль Черкас контролюватиме порядок на воді й узбережжі Дніпра та боротиметься з браконьєрством (ФОТО), фото-3
Черкаси водний патруль порядок на воді й узбережжі Дніпра боротиметься з браконьєрством (ФОТО)
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии