• Головна
  • «Ми не кришнаїти. Ми люди, які шукають любов», – черкащани про свою релігію (ФОТО, ВІДЕО)
16:48, 19 квітня 2016 р.

«Ми не кришнаїти. Ми люди, які шукають любов», – черкащани про свою релігію (ФОТО, ВІДЕО)

Помічали на вулицях Черкас людей, замотаних у святкові «простирадла», що грають на барабанах і постійно повторюють одні й ті ж слова: «Харе Рама! Харе Крішна!»? Це учасники міжнародного товариства свідомості Крішни. У народі – кришнаїти (вони не люблять, коли їх так називають), інформує Громадське ТБ: Черкаси.

Члени цього товариства малюють на обличчі тілак – знак слуги, читають індійські веди, вірять у реінкарнацію, не їдять мʼяса, не вживають навіть кави й чаю, бо вважають їх наркотиками, а сексом займаються лише у шлюбі. В ідеалі – лише для народження дітей. 1728 разів на день вони повторюють свій священний гімн – Маха-мантру.

Ми поспілкувалися з черкащанами Ігорем і Олександром про їхню релігію, як на них реагують перехожі та як, будучи людиною, можна стати деревом.

«Коли я вийшов із дитячого світу – світу фарб, природи, любові, доброти, я стикнувся з жорстокою реальністю експлуатації. З самого початку закони, за якими існує наше суспільство теперішнє, здавалися мені непривабливими. Тому я почав шукати  чистоту. Я не дуже люблю, коли нас називають кришнаїтами. Тому що ми себе не вважаємо кришнаїтами. Ми себе вважаємо людьми, які цю любов намагаються шукати, всіляко виражати й любити інших.

Це навіть не питання конфесій. Це питання духовності. Людина може бути релігійною. А може бути духовною. Коли вона релігійна, то вона просто слідує якимось зовнішнім правилам, але всередині вона не занурюється глибоко в свою духовну природу. А людина, котра намагається жити духовним життям, вона намагається любити завжди. Ми знайшли цю чистоту у Ведах, у ведичній культурі», – каже Ігор.

«Ми не кришнаїти. Ми люди, які шукають любов», – черкащани про свою релігію (ФОТО, ВІДЕО) (фото) - фото 1

«Ми не кришнаїти. Ми люди, які шукають любов», – черкащани про свою релігію (ФОТО, ВІДЕО) (фото) - фото 1

«Тілак» – священна позначка яку наносять індуїсти глиною, попелом, сандаловою пастою або іншою речовиною на чоло й інші частини тіла.

«Тілак – це знак слуги. Їх наносять на 12 місць на тілі. Люди ставлять тілак для того, щоб служити іншим», – говорить Акшара Прабху.

Безымянный

Безымянный

Мріданґа –- це індійський глиняний барабан. Назва походить від санскритських слів «мрід» («глина» або «земля») і «анґ» («тіло»).

чотки

чотки

Кришнаїти мають спеціальні чотки. На них – 108 бусин. На кожній бусині потрібно повторювати Харе-Крішна мантру.

Повністю вона звучить так:

Харе Крішна Харе Крішна

Крішна Крішна Харе Харе

Харе Рама Харе Рама

Рама Рама Харе Харе.

І так 16 кіл. У підсумку – 1728 разів день вони повторюють свій священний гімн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ми не кришнаїти #черкащани #релігія
Оголошення
live comments feed...