• Головна
  • Депутати вирішили не розглядати питання стосовно будівництва спорткомплексу на березі Дніпра
15:41, 19 квітня 2016 р.

Депутати вирішили не розглядати питання стосовно будівництва спорткомплексу на березі Дніпра

Депутати Черкаської міської ради вирішили не розглядати питання про надання комунальному підприємству «Центральний стадіон» Черкаської міської ради» дозволу на розроблення документації із землеустрою по вул. Гагаріна (між Долиною троянд та стадіоном «Динамо»), повідомляє Про все.

Розгляд питання було перенесено за пропозицією Департаменту архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міськради.

– Ми звернулися із проханням перенести розгляд цього питання у зв’язку зі змінами до Земельного кодексу. Також звернувся за роз’ясненнями до Міністерства юстиції щодо можливості надання у постійне користування вільних земельних ділянок комунальному підприємству, бо там є багато незрозумілих моментів, – прокоментував директор Департаменту Артур Савін.

Нагадаємо, на прибережній смузі Черкас КП «Центральний стадіон» спільно з Академією футболу збираються реалізовувати масштабний проект по будівництву спортивно-розважального комплексу для містян. Втім ходять розмови, що будівництво такого комплексу може бути спробою «приватизувати» під комерційні цілі майже 8 гектарів земель міста по сусідству із Долиною троянд. У результаті чого берегова зона може перетворитися з місця для відпочинку містян у приватну територію, а місто – втратити комунальне підприємство «Центральний стадіон».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Депутати #Черкаська міська рада #не розглядати питання #будівництво спорткомплексу #березі Дніпра
Оголошення
live comments feed...