• Головна
  • Питання боргів «Черкасиводоканалу» та "азотівських" тролейбусів вирішено - Черкаська міськрада та «Азот» підписали довгострокову угоду
12:03, 19 квітня 2016 р.

Питання боргів «Черкасиводоканалу» та "азотівських" тролейбусів вирішено - Черкаська міськрада та «Азот» підписали довгострокову угоду

18 квітня було підписано Угоду про співпрацю та порозуміння між Черкаською міською радою та ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM. Про це інформують у прес-службі Черкаської міськради.

Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко та Голова Правління Черкаського  ПАТ «Азот» OSTCHEM  Віталій Скляров своїми підписами засвідчили взаємне бажання «об’єднати свої зусилля для соціально-економічного,  культурного розвитку,   поліпшення  інфраструктури  Черкас».

Першими конкретними кроками у  реалізації цієї Угоди стане вирішення наболілого питання щодо ситуації між  КП «Черкасиводоканал» та ПАТ «Азот»,  яка тягнеться роками, а також допомога місту у придбанні комунального транспорту та подальшого  розвитку КП «Черкасиелектротранс».

В першому випадку йдеться про списання заборгованості  КП    "Черкасиводоканал" Черкаської міської ради за виконання послуг з очищення стічних вод, в другому – про безоплатну передачу у власність територіальної громади Черкас  п’ятнадцяти пасажирських тролейбусів .

Довгоочікувана подія відбудеться вже цього тижня – у п’ятницю, 22 квітня, на Соборній площі міста.

Як підкреслив  Дмитро Фірташ, голова Федерації роботодавців України і власник Черкаського ПАТ «Азот»:  «Великі і містоутворюючі підприємства повинні відігравати активну роль у розвитку міст, в    яких вони знаходяться. Важливо не лише платити податки, а й надавати адресну, швидку і ефективну допомогу. Адже для кожної людини важливо, щоб усі питання, які виникають,  вирішувалися швидко, щоб було видно, як змінюється місто».

- Я вважаю, що підприємство, яке є містоутворюючим, має нести соціальне навантаження в місті. У 2011 році власником "AЗОТ" став Дмитро Фірташ. З того моменту підприємство, як соціально відповідальне, почало співпрацювати з містом  та підтримувати його фінансово Один серед найбільших реалізованих проектів - реконструкція Палацу культури "Дружби народів". Наступним є передача 15 тролейбусів вартістю близько 70 мільйонів гривень. Це тільки початок масштабної транспортної реформи, яку міська влада реалізовує за нашою підтримкою, - переконаний Голова Правління Черкаського ПАТ «Азот» OSTCHEM Віталій Скляров.

- Як міський голова, я надзвичайно задоволений, що ми  спільно з керівництвом ПАТ «Азот» знайшли порозуміння у вирішенні , насамперед,  важливих для міста господарських питань , що не вирішувалися  роками . Сьогодні Угода підписана, і це не просто декларативні наміри, а конкретні дії для розвитку  інфраструктури міста та  поліпшення життя черкащан. Передача п’ятнадцяти тролейбусів – це і є продовження транспортної реформи  та розвитку комунального транспорту, на який взяла курс нова міська влада. І це – лише початок нашої конструктивної співпраці з ПАТ «Азот». Попереду ще немало нових проектів.  Вважаю, що такі домовленості та їх виконання – яскравий приклад соціальної відповідальності великого бізнесу, - підсумував підписання документу Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#"Азотівські" тролейбуси #Черкаська міськрада #ПАТ «Азот» #підписали довгострокову угоду
Оголошення
live comments feed...