• Головна
  • Черкащанам вдалося виграти війну проти небезпечної забудови у дворі
11:43, 19 квітня 2016 р.

Черкащанам вдалося виграти війну проти небезпечної забудови у дворі

Мешканці багатоповерхівки за адресою бульвар Шевченка 150, які більше місяця пікетували будівництво висотки замість дитячого майданчика та обіцяної парковки у власному дворі, таки домоглися припинення будівництва, інформує Про все.

Депутати Черкаської міської ради проголосували за скасування рішення Черкаської міської ради про надання ТОВ земельної ділянки в оренду за адресою Шевченка, 150 та наказу департаменту архітектури, містобудування та інспектування про надання містобудівних умов і обмежень забудови цієї земельної ділянки для будівництва житлового будинку.

– Згідно з інформацією, наданою листом ДПА Укрдержбудекспертизи встановлено, що даний об’єкт будівництва може бути внесений до категорії складності не менше, ніж 5. Таким чином, у деклараціях про початок виконання будівельних робіт було вказано недостовірні дані, які дають підстави вважати об’єкт самочинним будівництвом, – зачитав лист секретар міської ради Олександр Радуцький.

Натомість депутат від ВО “Черкащани” Павло Карась запропонував звернутися до правоохоронних органів щодо проведення перевірки діяльності посадових осіб, які надавали відповідні дозвільні документи на будівництво за цією адресою.

– Допущено грубе порушення закону при видачі відповідних дозвільних документів, що несло загрозу здоров’ю та життю людей, тому що рівень складності об’єктів будівництва – це важливий показник. Були видані відповідні дозвільні документи. Тому я пропоную поставити на голосування рішення міської ради щодо звернення до правоохоронних органів щодо проведення перевірки діяльності посадових осіб, які надавали відповідні дозвільні документи, – наголосив Павло Карась.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкащанам #вдалося #виграти війну #небезпечна забудова у дворі
Оголошення
live comments feed...