На Черкащині запрацював ваговий контроль

Черкащина – одна з перших з областей в Україні, де запрацював пункт вагового контролю. Розташований пункт на дорозі загального користування державного значення Н-08 Бориспіль – Дніпропетровськ – Запоріжжя (через Кременчук) км.103+200 біля с.Каврайські Хутори. Про це інформують у Службі автомобільних доріг Черкаської області.

За сприяння Черкаської обласної державної адміністрації до роботи залучено: екіпаж з Управління національної поліції, фахівців з Управління Укртрансбезпеки, кваліфікованого фахівця з ДП «Черкаський облавтодор».

З першого ж дня роботи пересувний габаритно-ваговий комплекс показав невтішні для перевізників результати – з 9 зважувань 2 перенавантаження.

Звертаємо увагу перевізників та громадськості: цей ваговий комплекс – мобільний  і буде періодично, без попередження, розташовуватися на основних автомобільних дорогах області. Також Служба автомобільних доріг у Черкаській області продовжує співпрацю з Черкаською ОДА щодо розміщення кількох вагових комплексів на дорогах загального користування області.

Черкащина запрацював ваговий контроль
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии