• Головна
  • «Мистецтво жити» – виставка робіт воїнів АТО у Черкасах (ФОТО)
11:40, 18 квітня 2016 р.

«Мистецтво жити» – виставка робіт воїнів АТО у Черкасах (ФОТО)

15 квітня у Черкаському обласному художньому музеї відкрилася виставка робіт воїнів – учасників антитерористичної операції на Сході України, які проходили медико-психологічну реабілітацію в Черкаському обласному госпіталі ветеранів війни.

За інформацією прес-служби Черкаського обласного художнього музею, виставка стала підсумком соціально-мистецького проекту, започаткованого у жовтні 2015 року. Проект тривав протягом півроку: з 3 жовтня 2015 року до квітня 2016 року. В цей період викладачі кафедри дизайну ЧДТУ разом із психологом Черкаського обласного госпіталю ветеранів війни провели курс занять арт-терапевтичного напрямку. Метою занять була трансформація негативних почуттів та емоцій учасників бойових дій у позитивне світле, мирне русло нашого життя, а також часткове зняття емоційної напруги та психологічне розвантаження. У проекті взяли участь більш ніж 60 осіб.

У роботах відображений двосторонній світ людини-бійця, який виконував свій обов’язок громадянина – захищав рідну країну, та людини – чоловіка, батька, який мріє про щасливе життя, родину, улюблену справу.

Війна – це неприродній процес, який впливає на психічний стан кожної людини. Але миру без війни не буває. Тому в роботах «мистецтво жити» перемагає. А це свідчить про те, що арт-терапія необхідна, корисна справа.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #«Мистецтво жити» #виставка робіт воїнів АТО
Оголошення
live comments feed...