• Головна
  • Черкащанка видає "кавову" книгу спільнокоштом (ФОТО)
14:14, 16 квітня 2016 р.

Черкащанка видає "кавову" книгу спільнокоштом (ФОТО)

Видати книгу в сьогоденній Україні – завдання підвищеної складності, особливо для молодих авторів. Черкащанка Юлія Кнюпа наважилася долучити громадськість до видання своєї першої книги. Для збору коштів застосувала модний нині краудфандінг (спільнокошт) – створення продукту за попередніми інвестиціями.

«Певне коло моїх знайомих у Черкасах знають мене як поетесу», – розповідає Юлія. – «Вперше я публічно презентувала свої вірші у 2013 році, на творчому вечорі. Багато людей залишили схвальні відгуки і бажання придбати збірку моєї поезії. Читачам дуже близькі ліричні замальовки, й особливо – образ кави, який наскрізно присутній у моїх віршах. Видати книгу своїм коштом, – в принципі, реально, однак я хотіла бути впевненою в тому, що її купуватимуть, що вона дійсно потрібна».

З цією мрією Юлія живе кілька років, і не так давно вигадала оригінальний спосіб її здійснити.

Черкащанка видає "кавову" книгу спільнокоштом (ФОТО), фото-1

«Я спостерігаю підвищений інтерес до усіляких блокнотів і привабливих записників серед моїх друзів, та я й сама надзвичайно люблю оригінальні ідеї. Зараз модні антистрес-розмальовки, різноманітні блокноти, які «треба знищити» або заповнити своєю творчістю. Так до мене прийшла ідея видати не просто чергову збірку поезії, яку один раз прочитають, а потім вона припадатиме пилом на полиці. Це буде книга-блокнот із місцем для запису творчих ідей, кавовими віршами, цікавими завданнями (наприклад, створити свій ТОП-10 улюблених кав’ярень)», – ділиться Юлія Кнюпа.

Черкащанка видає "кавову" книгу спільнокоштом (ФОТО), фото-2

Аби зібрати кошти на друк книги, друзі порадили Юлії створити спеціальну сторінку в соцмережі. Охочі люди можуть профінансувати видання збірки доступною для них сумою, – а натомість отримати або саму книгу, або іншого виду подяки.

«Вірші Юлії – це без перебільшення прекрасні душевні нотатки, які заслуговують на те, щоб бути надрукованими у якісному, жіночному і стильному щоденнику-записнику. Як на мене, ідея зі збором коштів дуже смілива, але я на всі сто вірю в її успіх, тому, звичайно ж, і сама долучилася до збору», – коментує подруга авторки Анна Іваненко.

Натепер Юлії вдалося залучити вже 10% від потрібної суми.

«Я мрію, аби якомога більше творчих людей, які люблять каву, мали такий блокнот, і надзвичайно вдячна всім, хто долучається до його створення», – зазначила Юлія.

Сторінка проекту у Facebook: https://www.facebook.com/coffeeloversdiary/

 Контакти: Юлія Кнюпа, fb.com/julia.knyupa або vk.com/knyupa

Телефон: 093 826 86 42 (із 20 квітня по 1 травня у від’їзді за кордоном)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкащанка #видає #кавова книга #спільнокоштом #Юлія Кнюпа
Оголошення
live comments feed...