Виставка, присвячена весні та Великодню, відкрилася у Черкасах (ФОТО)

14 квітня у Черкаському обласному художньому музеї відкрили виставку робіт юних вихованців художньої студії «Сузір’я». Про це інформує прес-служба закладу.

На виставці представлено живописні роботи вихованців художньої студії «Сузір’я», виконані у різних техніках. Також представлені традиційні писанки й крапанки (різновид писанки) та Яйця, виготовлені в техніці пап’є-маше й розписані в стилі декоративного живопису. Об’єднуючою ідеєю виставки є спільна тематика робіт, присвячена весні та головному Святу християн – Великодню.

Учасники виставки є переможцями мистецьких конкурсів та фестивалів, у тому числі на терені всеукраїнського та міжнародного простору.

Довідка

Студія «Сузір’я» створена у січні 2015 року черкаською художницею Ольгою Курською на базі Дитячого юнацького клубу «Сузір’я» позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради. 

Виставка, присвячена весні та Великодню, відкрилася у Черкасах (ФОТО) (фото) - фото 1 Виставка, присвячена весні та Великодню, відкрилася у Черкасах (ФОТО) (фото) - фото 1 Виставка, присвячена весні та Великодню, відкрилася у Черкасах (ФОТО) (фото) - фото 1 Виставка, присвячена весні та Великодню, відкрилася у Черкасах (ФОТО) (фото) - фото 1 Виставка, присвячена весні та Великодню, відкрилася у Черкасах (ФОТО) (фото) - фото 1
Черкаси виставка весні Великодню відкрилася
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии