• Головна
  • У черкаському Центрі реабілітації учасників АТО зробили сучасний ремонт та закупили обладнання (ФОТО)
11:40, 15 квітня 2016 р.

У черкаському Центрі реабілітації учасників АТО зробили сучасний ремонт та закупили обладнання (ФОТО)

У зручностях і з новими процедурами. У Центрі реабілітації учасників АТО й надалі покращують умови. У цьому під час робочої поїздки переконався голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

Цей центр на базі Черкаського обласного госпіталю для інвалідів війни відкрили майже два роки тому. Відтоді тут реабілітували понад 800 бійців. У центрі їм надають медичну та психологічну допомогу, інформує прес-служба Черкаської ОДА.

– Ми співпрацюємо з обласним військовим комісаріатом, – розповідає головний лікар госпіталю Сергій Задорожний, – щоби залучати до оздоровлення якомога більше АТОвців. Також постійно покращуємо свою базу за сприяння обласної влади й особисто голови ОДА. До речі, ми налагодили співпрацю із «Фотоприладом». Хочемо, щоб там виготовили два унікальні апарати для розроблення рухів кінцівок. На заводі є потрібні креслення і технічна документація.

У Центрі реабілітації учасників АТО вже зробили сучасний ремонт. На це з обласного бюджету спрямували близько 1,5 млн грн. Також сюди закупили обладнання та навіть облаштували соляну кімнату.

соляна-кімната_ткаченко_задорожний-2

соляна-кімната_ткаченко_задорожний-2

– Ця ідея виникла, коли я був в госпіталі минулого разу, – пояснює очільник області Юрій Ткаченко. – Хлопці поскаржилися на проблеми з дихальними шляхами по поверненню зі Сходу. Тепер можуть отримувати потрібні процедури в соляній кімнаті. Поспілкувався сьогодні з бійцями – вони задоволені. Зокрема, й умовами в цьому центрі. Це означає, що ми рухаємося з його колективом у правильному напрямі. Тепер визначили для себе нові завдання. Зокрема, придбання діагностичного обладнання і тренажерів. Кошти на ремонт даху обласна рада цьогоріч уже спрямувала. Плануватимемо також і почерговий ремонт усіх поверхів госпіталю.

У черкаському Центрі реабілітації учасників АТО зробили сучасний ремонт та закупили обладнання (ФОТО), фото-2

Нагадаємо, Центр реабілітації учасників АТО на Черкащині відкрили одними з перших в Україні. Нині він – один із кращих.

Обласний госпіталь для інвалідів війни:

18035, м. Черкаси, вул. Дахнівська Січ, 1; тел./факс (0472) 31-10-20, 31-10-26.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаський Центр реабілітації учасників АТО #сучасний ремонт #закупили обладнання
Оголошення
live comments feed...