• Головна
  • Черкаські тролейбуси обладнають системою GPS
09:13, 15 квітня 2016 р.

Черкаські тролейбуси обладнають системою GPS

У Черкаських тролейбусах розпочато встановлення GPS-трекерів. Таку систему буде встановлено у кожному тролейбусі. GPS-маячок дає можливість пасажирам відслідковувати рух тролейбуса в реальному часі.

Про це повідомив представник громадської ради при КП “Черкасиелектротранс” Валерій Мироненко у Facebook.

«Ця функція в першу чергу покращить якість обслуговування пасажирів, які через відповідний додаток, встановлений на комп’ютері чи мобільному пристрої, зможуть відстежувати рух тролейбусів і знати час, коли він прибуде до зупинки. Тим, хто вже в дорозі, додаток підкаже, скільки залишилося їхати до потрібної зупинки. На карті, крім транспорту в русі, позначені всі зупинки. А якщо ввести у вікні пошуку номер маршруту, який цікавить, можна не тільки подивитися його, але і побачити, скільки одиниць рухомого складу зараз в дорозі по цьому маршруту», – зазначив  Валерій Мироненко.

Також система GPS покращить роботу диспетчерів, які зможуть контролювати графіки руху, інтервали, простої  транспорту на зупинках і під час поломок.

Черкаські тролейбуси обладнають системою GPS, фото-1

«Ця система стає початком впровадження давно обіцяної транспортної системи і створення єдиного диспетчерського центру для контролю руху як тролейбусів, так і приватних перевізників, які в майбутньому змушені будуть  обладнати і свої автобуси. В перспективі ми отримаємо сучасну систему, яка буде контролювати транспорт в місті, а мешканці отримають доступ до цих даних через свої пристрої», – пише Валерій Мироненко.

Він упевнений, що в майбутньому система GPS допоможе впровадити і розпочати встановлення у місті комплексів так званих розумних зупинок, де система буде взаємодіяти й інформувати пасажира про час прибуття тролейбуса чи автобуса до зупинки.

За словами Валерія Мироненка,  черкаські тролейбуси матимуть систему GPS завдяки ІТ компанії Ekreative і її керівнику Віктору Євпаку, які проводять встановлення системи. Це їх волонтерський проект з допомоги ІТ місту, а Черкаси ІТ кластер надає організаційну і юридичну підтримку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаські тролейбуси #обладнають #система GPS
Оголошення
live comments feed...