За водіями на Черкащині стежитимуть відеокамери

На усіх в’їздах та виїздах з Черкаської області збираються встановити камери відеоспостереження. Це дасть можливість відстежувати злочинців, які в’їжджають та виїжджають з області, пише Про все.

Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив заступник начальника управління Національної поліції в Черкаській області Віктор Іванько.

– Ми хочемо покрити відеокамерами практично всю область. Ми починали це робити з Лівобережжя, робили це в Золотоноші на в’їзді з Києва в Черкаську область, робили на виїзді в Полтавську область тощо. Зараз ми збираємось перекрити камерами інші в’їзди та виїзди з області. Ми ставимо системи, які фіксують увесь транспорт, що в’їжджає та виїжджає з Черкащини. Це допомагає у розкритті злочинів. Наприклад, нами у Золотоноші було затримано злочинців, які викрадали барсетки з машин, зчитували коди з сигналізацій, пробивали колеса і викрадали речі. За допомогою встановлених камер ми побачили, в який період часу, коли вони приїздили в Черкаси, коли в Чорнобай. Завдяки цим системам відеоспостереження вдалося розкрити ряд злочинів. Ми плануємо повністю покрити всю область, щоб бачити, який транспорт до нас заїжджає, тому що 60-70% злочинів скоюються із залученням транспортних засобів, – зазначив Віктор Іванько.

За його словами, комплект обладнання для відеоспостереження коштує від 25 тисяч гривень. Наразі в усіх районах передбачені кошти на придбання таких відеокамер.

Про все
На Черкащині за водіями стежитимуть відеокамери
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии