На Чемпіонат України з боксу спортсмени Черкащини вибороли два «золота» та дві «бронзи»

У Черкасах з 4 до 10 квітня в СК «Манеж» пройшов Чемпіонат України з боксу серед юніорів. У змаганнях взяли участь 184 боксери з 23 регіонів України та міста Києва. На чемпіонаті спортсмени області здобули дві золоті та дві бронзові нагороди, повідомляють в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

За час змагань відбулося понад 170 двобоїв. Всього у чемпіонаті розіграли 52 нагороди.

«Золото» чемпіонату у ваговій категорії 66 кг завоював Юрій Майдаков. Дмитро Майдаков здобув перемогу у ваговій категорії 75 кг. Ілля Прудіус у ваговій категорії 52 кг виборов «бронзу», поступившись спортсменам зі Львівської та Хмельницької областей. Андрій Кирпушко у категорії 80 кг здобув третє місце змагань. Сергій Білий у категорії 80 кг, Артем Декалюк у категорії 80+ посіли 5 місця. Дмитро Остапчук у ваговій категорії 54 кг та Назар Назаров у ваговій категорії 70 кг, Олександр Безверхий у категорії 75 кг посіли 9 сходинки турнірної таблиці.

За результатами змагань Черкаська область посідає 7-9 місце, адже має рівну кількість залікових балів із командами Донецька та Запорізької області.

Учасники, представники команд та гості відмічають, що змагання пройшли на високому організаційному і спортивному рівнях.

Чемпіонат України з боксу Черкаси спортсмени Черкащини вибороли два «золота» дві «бронзи»
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии