Мовлення одного з черкаських телеканалів припинено

Черкаський телеканал «Антена» несподівано припинив мовлення. Про це у Фейсбуці повідомив засновник телеканалу Валерій Воротник, пише Прочерк.

«8 квітня о 18.00 було припинено поширення сигналу черкаського незалежного телеканалу Антена, якій вів цілодобове власне мовлення в форматі новинної ротації для абонентів кабельних мереж 300-тисячного міста Черкаси і був одним з найпопопулярніших з чотирьох інших місцевих телеканалів, що працюють лише по кілька годин на добу», - написав Валерій.

За його словами, це сталось через те, що Національна Рада України з питань телебачення та радіомовлення не продовжила ліцензію телеканалу.

Виконуючий обов’язки начальника управління культури та зв’язків з громадськістю Сергій Пасічник у Фейсбуці відреагував на припинення телемовлення «Антеною»:

«Можна по різному ставитися і до Валерія (Воротника – ред.) особисто, і до каналу «Антенна» зокрема, але є факт, що канал довгий час був одним з реально діючих саме черкаських медіа-проектів. І аргументи, згідно яких ліцензію не продовжили, виглядають не зовсім адекватно», - написав Пасічник.

Прочерк
Мовлення черкаський телеканал припинено
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии