• Головна
  • "Черкаські Мавпи" виграли перший матч серії плей-оф у "Миколаєва"
11:45, 9 квітня 2016 р.

"Черкаські Мавпи" виграли перший матч серії плей-оф у "Миколаєва"

«Черкаські Мавпи» стартували у плей-оф з перемоги! У першому матчі чвертьфінальної серії команда Максима Міхельсона переграла МБК «Миколаїв» із рахунком 73:66, інформують у прес-службі «Черкаських мавп».

Днями стартував плей-оф чемпіонату України з баскетболу. Лише вісім кращих команд продовжують боротьбу за почесний трофей. Серед них і представник Черкас - «Черкаські Мавпи».

У першому раунді плей-оф суперником черкасців є МБК «Миколаїв». Чвертьфінальну серію до двох перемог суперники розпочали у Черкасах.

Доля наднапруженого матчу визначилася лише у кінцівці гри. Впевнена гра форварда «Мавп» Олександра Сізова та зразковий захист у фінальному відрізку гри матчу господарів зробили свою справу. Цей успіх дозволив повести «Мавпам» (1:0) у серії до двох перемог.

Другий матч чвертьфіналу відбудеться 9-го квітня у Миколаєві. За необхідності третя гра відбудеться 11-го квітня у Черкасах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#"Черкаські Мавпи" #виграли #перший матч #серії плей-оф #"Миколаїв"