• Головна
  • "Дирекція парків" гарантує безпеку черкащанам на "своїх" атракціонах
09:11, 9 квітня 2016 р.

"Дирекція парків" гарантує безпеку черкащанам на "своїх" атракціонах

Належне обстеження мають лише ті атракціони, що розміщуються на території парків, а безпеку на інших ніхто не гарантує. Про це УНН-Центр розповів заступник директора КП “Дирекція парків” Володимир Стойко.

“Щороку усі атракціони, що є у наших парках, проходять необхідне обстеження, якщо необхідно — технічну експертизу. Атракціони тестуються годинами, працюючи з мішками, наповненими піском, які імітують вагу тіла людини. Перевіряємо і ті атракціони, які не є нашими, але приватні підприємці розміщують їх на нашій території. Укладаючи договори, вони зобов’язані пройти аналогічні перевірки. Тож відвідувачам парків ми гарантуємо безпеку на атракціонах”, - запевнив Володимир Стойко.

При цьому він повідомив, що безпосередньо у власності його підприємства 4 атракціони у парку Перемоги, 4 — у Сосновому бору і 3 — в Дитячому парку.

Решта атракціонів у місті належить приватним підприємцям. Торік, за інформацією очільника управління інспектування Черкаської міської ради Олександра Давиденка, їх налічувалось по місту близько десятка.

За законом вони теж мають брати дозволи на розміщення своїх надувних гірок, батутів та іншого, платити відповідно податок до міського бюджету і проходити усі технічні перевірки. Проте скільки з них насправді це роблять — невідомо. Черкащани мусять самі дбати про свою безпеку та безпеку своїх дітей, вимагаючи від підприємця показати сертифікат, перш ніж пустити свою дитину на гірку чи батут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#"Дирекція парків" #гарантує #безпеку черкащанам на "своїх" атракціонах
Оголошення
live comments feed...