У Черкасах збирають підписи «за Пустовара»

У центрі Черкас на Соборній площі громадські активісти зі Сміли поставили намет та збирають підписи у підтримку очільника обласної поліції Владислава Пустовара, пише Прочерк.

Лист, під яким усі бажаючі ставлять свої підписи, адресований голові Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Андрію Кожем’якіну.

- Громадськість ініціювала збір підписів не стільки у підтримку Владислава Володимировича, а стільки для того, щоб було прозоре і відкрите слідство, - говорить заступник голови СМО «Громадський контроль» Наталія Якушенко.

Інша активістка голова правління ГО «Смілянська народна рада» говорить, що особисто з Владиславом Пустоваром не знайома, але зверталась у соціальних мережах.

- Різні ситуації були у Смілі, тому доводилось звертатись до Владислава Володимировича через Фейсбук. Наша поліція не діяла в деяких ситуаціях, він реагував. І зараз в нашу поліцію заходиш – люди дійсно працюють, як в Європі.

За словами активістів, за дві вони години зібрали більше 50 підписів. Завтра планують поставити аналогічний намет у Смілі.

Також жінки додають, що ця акція є безстроковою і триватиме до тих пір, «поки не запанує справедливість».

Прочерк
Черкаси збирають підписи «за Пустовара»
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии