Середній час прибуття патрульних на місце події – сім хвилин

За статистикою патрульних середній час прибуття полісмена на місце події з моменту як 102 перекинули виклик на планшет патрульному становить сім хвилин. Про це повідомив під час брифінгу очільник патрульної поліції Черкас Вадим Лісничук, пише УНН-Центр.

Середній же час обслуговування виклику становить більше 44 хвилин.

“Тобто це час, коли патрульний приїхав, розібрався в ситуації, покерував процесом, склав протокол. Сказати, чи багато, чи мало це — важко. Але ми, безперечно, працюємо над зменшенням часу та прискоренням роботи поліцейських”, — зазначив Вадим Лісничук.

За весь період роботи патрульних було 3 тис.700 викликів від громадян на “102”. Такі цифри, за словами Вадима Лісничука, є на 30 % більше в порівнянні з минулим роком.

Також керівництво поліції повідомило статистичні дані, що показують збільшення фіксації правопорушень і злочинів, починаючи з 2014 року. Найпопулярнішим злочином у місті є крадіжка.

“Думаю, пояснити ситуацію можна так: або дійсно збільшилась кількість правопорушень, або ж збільшилась довіра з боку населення до правоохоронних органів. Результатом нашої роботи стане те, що люди перестануть боятися звернень до поліцейських. Довіра до нас — єдиний правильний вимір роботи. Ми не женемось за протоколами. Коли ви будете вночі йти парком Хіміків і не боятись, що хтось може здійснити напад, — це буде найкраща оцінка роботи поліції”, — зазначив Вадим Лісничук.

УНН-Центр
Середній час прибуття патрульних на місце події сім хвилин брифінг Вадим Лісничук
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии