• Головна
  • Справу повністю сфабриковано, – Владислав Пустовар
09:30, 7 квітня 2016 р.

Справу повністю сфабриковано, – Владислав Пустовар

Ситуація носить провокативний характер. Так відсторонений начальник ГУНП в Черкаській області Владислав Пустовар говорить про своє затримання минулого тижня. Про це він зазначив під час прес-конференції, що відбулася 6 квітня, пише Про все.

– Я вирішив провести прес-конференцію, щоб не було вакууму, – зазначив він. – Провадження сфабриковане та заказне. А ситуація, що склалася носить провокативний характер з метою дискредитувати мене, як керівника управління.

Владислав Пустовар говорить, що хабар він нікому не давав, а при собі взагалі мав тільки 31 гривню.

– Я наполягатиму на оприлюдненні аудіо- та відеоматеріалів. Якщо покажуть 5- секундний ролик, то це або монтаж, або витягнуто з контексту. Я чітко пам’ятаю всі свої слова та дії. У мене з собою було 4 аркуші паперу: штатний розпис, показники роботи та лист із проханням проплатити борг в сумі 120 тисяч за навчання патрульної поліції на право керування водними засобами. З грошових коштів – 31 грн, посвідчення, водійське посвідчення, зарплатна картка, кредитна картка, дозвіл на травматичну зброю. Це все, що було зі мною. Розмова стосувалася керівного складу співробітників поліції. Я не просив за когось, а сказав свою думку. Ні про які гроші не йшлося. Як я розумію, посадова особа думала, що я буду пропонувати хабар. Але нічого подібного не було. Я мало того, що не привіз ніяких грошей, я навіть нічого не пропонував.  Мені сказали: “їдьте в Черкаси”, але потім з півдороги мене повернули і розіграли спектакль, – зазначив Пустовар. – А вже через годину моїй дружині зателефонували слідчі і сказали, що стоять у мене під дверима слідчі. Механізм був запущений, зворотньої коменди ніхто не міг дати і тому вирішили мене повернути.

Владислав Пустовар запевняє, що на грошах, які інкримінують йому як хабар, немає його відбитків пальців.

– Гроші, які були виявленні під час обшуку, по-перше, не мої, а по-друге, я їх ніколи в руки не брав. Там немає моїх відбитків пальців. Я наполягатиму на проведенні експертизи, щоб довести цей факт, – наголосив Владислав Пустовар.

Він також переконаний, що його затримання – це кулуарні ігри працівників середньої ланки.

– Останні півтора року мене хотіли зняти з посади. Ця інформація постійно до мене доходила, – зазначив Владислав Пустовар.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Владислав Пустовар #справу сфабриковано
Оголошення
live comments feed...