• Головна
  • Долю дітей, які втекли з дому від п’яної матері, вирішуватиме орган опіки (ВІДЕО)
09:35, 6 квітня 2016 р.

Долю дітей, які втекли з дому від п’яної матері, вирішуватиме орган опіки (ВІДЕО)

У Черкасах просто на вулиці поліцейські підібрали бездоглядних братика і сестричку. Очевидці розповідають: діти у холоднечу маже весь день провели надворі. Таке траплялося і раніше, адже їхні мама випивала. Малечу часто підгодовували сусіди. На сьогодні дівчинка – у притулку, а її дворічний братик – у лікарні, повідомляє ЧСН.

Шестирічна Поліна ще з п’ятниці – у притулку. Додому повертатися не хоче, сумує лише за братиком. Він у лікарні. Цей притулок – для дітей від трьох років. Тож дворічного Максима, після обстеження передадуть в інший спецзаклад.

Чотири дні тому дітей підібрали на вулиці поліцейські. Їх викликали містяни.

Сусіди розповідають – тато Поліни за ґратами. З родиною живе вітчим, батько Максима. Поки захмеліла мама спала, малеча сама пішла гуляти. Зі слів Полінки, незалежно від того на роботі мати чи ні, про дворічного Максима доводиться піклуватися їй. 

Сусіди родини кажуть: мама майже не доглядає дітей, випиває. Траплялося, що вітчим, піднімав руку на Полінку. Люди зверталися і в соціальні служби раніше, викликали поліцію, але все – безрезультатно.

Третій день дівчинка живе у притулку. Ніхто з рідних до малої досі не навідався. Сусіди ж хвилюються, як вона там, передають малечі іграшки

У притулку Поліна може перебувати не більше дев’яти місяців. Надалі орган опіки та піклування вирішуватиме долю дітей.

Маму, кажуть фахівці, можуть позбавити прав на дітей, або дадуть шанс виправити ситуацію. Що думає з цього приводу вона сама, довідатися не вдалося – не захотіла спілкуватися.

Останнім часом таких дітей, як Полінка, у притулку більшає. Якщо упродовж останнього періоду їх тут було до двох десятків з усієї Черкащини щороку, то сьогодні – вже 55.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #діти #втекли з дому #від п’яної матері #долю вирішуватиме орган опіки
Останні новини
Оголошення
live comments feed...