• Головна
  • Єдиний реєстр фізичних та юридичних осіб
Реклама
14:08, 5 березня 2016 р.

Єдиний реєстр фізичних та юридичних осіб

Реклама

Запит на отримання довідки з єдрпоу

Напевно ви чули про те, що сьогодні, кожна фізична або юридична особа, може отримати будь-яку інформацію від Державного Реєстра, яка допоможе «не сісти у калюжу» при веденні бізнесу з юридичними або фізичними особами. Але мало хто знає, як саме проходить процедура перевірки і що для цього потрібно.

Для того, щоб отримати інформацію про юридичну або фізичну особу, запитувач має скласти запит на отримання довідки з єдрпоу юридичних та фізичних осіб. Такий запит можна класти за підписом адміністрації цього підприємства, уповноваженої особі (якщо вона має ноторіально завірене доручення), або через приватного підприємця. Одразу треба зазначити, що довідка не є безкоштовною. Та установа, яка надає всю необхідну інформацію повинна також видати квітанцію, в якій вказано про сплату держмита за отриману послугу. Якщо при заповненні запита, заявник вказує, що має намір отримати довідку на руки, документ роздруковується та видається негайно. Також є варіант отримання довідки поштою.

Далі звернемо увагу на сам бланк запиту на отримання довідки з ЄДР. Цей документ складається з 5-ти розділів.

В першому розділі ви маєте зазначити юридичну або фізичну особу щодо якої хотіли б отримати довідку. У другому – зазначаєте назву господарчого суб’єкта, разом з його кодом( також можна вказати паспортні дані). Третій розділ потрібен для вказівки про те. В якому вигляді ви хочете отримати довідку. В четвертому розділі – заповнюєте свої дані(тобто особи, що звернулась за запитом). П’ятий розділ відведений для відміток державного реєстратора. Після заповнення запиту, ви можете переписати вихідний номер документа, для того, щоб в будь-який момент дізнатись всю необхідну інформацію щодо готовності запиту. Сам бланк ви можете завантажити на сайті Державного реєстра.

Після того, як запит складено, здійснюється пошук по єдрпоу підприємства, або фізичної особи. В довідці ви отримаєте всю корисну інформацію, а саме: інформацію про процедуру банкрутства, інформацію про припинення процедури банкрутства, інформацію про наявність,відсутність записів у ЄДР про вказану юридичну особу, або підприємця. Єдиний реєстр фізичних та юридичних осіб також може надати вам Вибірковий Витяг, для додаткової інформаціі (процедура оформлення – аналогічна). Також, звертаємо вашу увагу на те, що термін видачі довідки становить не більш ніж 5 робочих днів з дати подачі запиту. Видати таку довідку має право будь-який державний реєстратор, на будь-якого підприємця, або юридичну особу, незалежно від того, де дана особа зареєстрована.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...