• Головна
  • Сьогодні у Черкасах на благодійному балу збиратимуть кошти для хворої дівчинки
09:00, 5 квітня 2016 р.

Сьогодні у Черкасах на благодійному балу збиратимуть кошти для хворої дівчинки

5 квітня о 17-00 в приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості (вул. Смілянська, 33) відбудеться благодійний бал на підтримку Анастасії  Пальчук.

Анастасія  Пальчук, 2001 року народження, має невтішний діагноз – хвороба Шейерман-Мау.

Метою заходу є збір коштів на проведення операції та реабілітації для хворої дівчинки.

Усі небайдужі черкасці можуть взяти участь у благодійному балу, надавши посильну допомогу для одужання Анастасії Пальчук.

Для довідки

Хвороба Шейермана-Мау виникає приблизно у 1% населення планети. Це 70 мільйонів чоловік. Виявлена на ранній стадії, вона піддається лікуванню без операцій та особливих втрат для загального стану здоров'я пацієнта.

 Друга назва хвороби - юнацький (ювенільний) дорзальний кіфоз. Проявляється ця хвороба в підлітковому віці. Чим старша людина, тим важче проходить лікування. При досягненні хворими певного віку і серйозної деформації хребта лікарям залишаються лише хірургічні способи лікування.

 Назва захворюванню дав датський лікар Шейермана, в 1921 році вперше діагностованим його та всю життя займався пошуком способів лікування.

Суть хвороби полягає в особливій деформації шийно-грудного відділу хребта. У нормальному стані він нагадує витягнуту літеру «S»: шийний і поперековий відділ мають легкий нахил назад, грудний відділ нахилений вперед. Це допомагає людині тримати рівновагу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #благодійний бал #збиратимуть кошти для хворої дівчинки #5 квітня
Оголошення
live comments feed...