У Черкасах діти втекли з дому від п`яної матері

Шестирічна дівчинка та дворічний хлопчик ходили міською вулицею і не хотіли повертатися до горе-матері, боячись побоїв. Долею дітей перейнялися сусіди та небайдужі перехожі, які наглядали за малечею до приїзду патрульних.

За інформацією прес-служби Патрульної поліції Черкас, до чергової частини Управління патрульної поліції о 19.30 звернувся черкащанин і повідомив, що на вулиці Гоголя ходить малеча без супроводу дорослих. Інформацію передали патрульним екіпажам. Приїхавши на місце виклику, патрульні побачили, що з дітьми вже гуляли сусіди та небайдужі перехожі. Інспектори встановили, що шестирічна дівчинка та дворічний хлопчик втекли з дому, бо їхня матір постійно пиячить і б`є їх. Діти були у брудному одязі, недоглянуті і голодні. Побоюючись, що їх знову жорстоко покарають, вони не хотіли повертатися додому.

Коли патрульні зайшли до квартири, жінка спала. Ледве розбудивши нетверезу матір, вони намагалися відібрати у неї пояснення, але через захмелілий стан та говорила нерозбірливо і не пам`ятала повних даних своїх дітей. Чоловіка громадянки та батька дітей зараз тимчасово позбавлено волі, а сама вона безробітна.

Черкащани, які в цей час спостерігали за ситуацією, одноголосно сказали, що не дозволять залишити дітей горе-матері. Інспектори хотіли відвезти малечу до когось із рідних, але з’ясувалось, що одні дідусь і бабуся проживають у Корсунь-Шевченківському районі, інші в Харківській області, а номерів їхніх телефонів ніхто не знає, навіть матір.

Відібравши пояснення у заявника та свідків, інспектори патрульної поліції у присутності понятих проінформували дітей, що їх відвезуть до дитячого будинку, на що вони з радістю погодилися.

Черкаси діти втекли з дому від п`яної матері
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии