• Головна
  • Черкащани зможують дізнатися таємниці рідного міста
17:12, 3 квітня 2016 р.

Черкащани зможують дізнатися таємниці рідного міста

5 квітня о 18.30 в ТРЦ Любава, в кінотеатрі  МУЛЬТІПЛЕКС, за сприяння міської влади Черкас та громадського активу міста, відбудеться презентація Всеукраїнського соціального проекту "Таємниці мого міста", присвяченого міфам та легендам Черкащини та інших регіонів країни, повідомляють у прес-службі Черкаської міськради.

«Таємниці мого міста» – це короткі культурно-просвітницькі фільми-етюди у форматі DISCOVERY  history, що розкривають мало досліджені сторінки історії краю, що роками оповиті таємницею.

– Сьогодні, такий проект особливо важливий. До того ж він реалізується на регіональному, краєзнавчому рівні. Адже коли ми відкриваємо для себе нові незвідані сторінки нашої історії, то краще  розуміємо свої корені, отримуючи відповіді на проблеми сьогодення. Також відзначу актуальність просвітницького напряму проекту «Таємниці мого міста», де наголошується на духовному, культурному та історичному спадку саме нашого краю для розвитку, як нас самих, так і всієї країни, – наголосив міський голова Анатолій Бондаренко.

На думку режисера і сценариста проекту Андрія Раднюка, важливою радзинкою  майбутньої презентації є ще й той факт, що головні ролі виконали провідні культурні та громадські діячі Черкащини, що робить ці історії особливо цінними.

5-го квітня відбудеться вже п’ята презентація після схожих імпрез на Буковини, Поділлі, Київщині та Рівненщині, які так само були підтримані місцевою владою та ЗМІ.

Під час презентації буде продемонстровано 7 етюдів із 20 готових. Серед цих міфів будуть представлені як місцеві історії Черкащини, так і легенди з інших регіонів.

Зокрема, серед них будуть наступні:

1. Дуб-Патріарх (цикл Черкащина);

2. Подільський Єршалаїм (цикл Поділля);

3. Резиденція (цикл Буковина);

4. Дитячий альбом (цикл Черкащина);

5. Регент (цикл Поділля);

6. Бульба і Міклухо Маклай (цикл Рівненщина);

7. Коврай і Сковорода (цикл Черкащина).

Черкащани зможують дізнатися таємниці рідного міста, фото-1

Призначення проекту - популяризація культури історії та духовності краю. З 5-го квітня і протягом місяця жителі міста зможуть переглядати по одній серії проекту щотижня, в кінотеатрі МУЛЬТІПЛЕКС (ТРЦ Любава), перед початком касових сеансів (як кіножурнал) і вже, протягом року, абсолютно всі жителі  Черкащини зможуть насолоджуватися краєзнавчими сенсаціями в ефірі місцевого телебачення.

Нагадаємо, що проект «Таємниці мого міста» стартував в 2013 році. Автором проекту є культурно-просвітницька громадська організація "СІНЕРГІКОН"("SINERGICON").

В серіалі нараховується 20 серій про краєзнавчі таємниці та міфи 5 регіонів України. На 45-му Міжнародному кінофестивалі "МОЛОДІСТЬ" проект визнано головним просвітницьким показом фестивалю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкащани #зможують дізнатися #таємниці рідного міста
Останні новини
Оголошення
live comments feed...