• Головна
  • 11 черкащан вибороли гранти в галузі культури
17:09, 2 квітня 2016 р.

11 черкащан вибороли гранти в галузі культури

На засіданні Експертної ради з виділення грантів у галузі культури  м.Черкаси, що відбулося 28 та 29 березня, було визначено 11 грантів.

Як інформує прес-служба Черкаської міськради, на розгляд Експертної ради було подано 25 проектів на загальну суму 700 201,24 грн., з них 12 – на видання книг, збірок, каталогів, альбомів, 3 – на участь у конкурсах, культурних подіях, 10 – на проведення культурно-мистецьких заходів, фестивалів, проектів тощо. Із загальної кількості 13 проектів – недоповнювальні (283 964, 24 грн.), 12 – доповнювальні (416 237,00 грн.).

 За рішенням Експертної ради гранти вибороло 11 учасників, а саме:

11 черкащан вибороли гранти в галузі культури, фото-1

Нагадаємо, що документи на виділення грантів приймалися в департаменті освіти та гуманітарної політики до 1 березня.

 Призначення грантів здійснюється щорічно за пропозицією експертної ради. Грант можуть отримати громадські некомерційні організації, ініціативні групи або ж окремі особи за такими напрямками: візуальне мистецтво, література, культурно-мистецький захід (фестиваль, конкурс, театральна постановка, майстер-клас, конференція, концерт, літературне читання, виставка, симпозіум тощо). Не розглядалися заявки від політичних, релігійних організацій, установ, закладів міської, обласної комунальної власності, органів державної влади та місцевого самоврядування, а також від комерційних структур.

Черкаси стали першим містом в Україні, яке ініціювало підтримку проектів у галузі культури.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкащани #вибороли #гранти в галузі культури
Оголошення
live comments feed...