• Головна
  • У Черкасах затвердили Програму медичного страхування працівників бюджетних установ
14:19, 1 квітня 2016 р.

У Черкасах затвердили Програму медичного страхування працівників бюджетних установ

У Черкасах  майже 11 тисяч працівників бюджетних установ міста впродовж 2016-2018 років будуть охоплені медичним страхуванням. Це передбачає міська Програми медичного страхування працівників бюджетних установ м. Черкаси на 2016-2018 роки, яку підтримали на сесії міської ради депутати. За це рішення проголосувало 30 міських обранців, інформує прес-служба Черкаської міськради.

У своєму виступі директор департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради Ірина Удод наголосила, що це – перший пілотний проект для нашого міста, який має соціальне спрямування. Оскільки охоплює працівників  галузі освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, а також установ виконавчих органів міської ради.

– Відбір претендентів серед страхових компаній у рамках реалізації цієї Програми здійснюватиметься винятково на конкурсних умовах у процесі проведення  тендерних закупівель, абсолютно прозоро і відкрито. Загалом планується  охопити медичним страхуванням 10 тисяч 828 бюджетних працівників. На ці цілі у нинішньому році Програмою передбачено виділення з міського бюджету 10 мільйонів 914 тисяч гривень, – розповіла Ірина Іванівна.

За її словами Програма впровадження медичного страхування працівників бюджетних установ міста Черкаси на 2016-2018 спрямована на реалізацію Концепції розвитку добровільного медичного страхування в місті, дозволить створити умови для найбільш повного задоволення потреб працівників бюджетної сфери міста в одержанні доступної і високоякісної медичної допомоги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #затвердили #Програма медичного страхування працівників бюджетних установ
Оголошення
live comments feed...