• Головна
  • Юні черкаські тхеквондисти привезли зі Львова 23 нагороди
09:35, 1 квітня 2016 р.

Юні черкаські тхеквондисти привезли зі Львова 23 нагороди

Сім перших, шість других та одинадцять третіх місць посіли черкаські дітлахи на Всеукраїнському чемпіонаті з таеквондо серед дітей юнаків та юніорів, що відбувся 11-13 березня у Львові.

За інформацією департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, переможцями і призерами змагань стали:

Євич Аліна - 1 місце (спарринг), 2 місце (туль);

Жабко Євгеній,  Шепетун Даніель, Доманський Ілля, Давимока Сергій, Мозговий Денис, Мешков Роман - 1 місце;

Козуля Даниїл, Явдошишен Олексій, Осипенко Ярослав, Мурник Марія, Яценко Крістіна,  - 2 місце;

Марченко Олексій,  Гонщик Даниїл, Білокур Вікторія, Лащенко Даша, Котляр Марія, Гречко Павло,  Чмельов Сергій,  Лещенко Владислав, Майданик Кіріл, Коваленко Олександр, Тарасюк Андрій - 3 місце.

Місяцем раніше дорослі черкащани на чемпіонаті України з таеквондо в Харкові вибороли 4 других та 3 третіх місця та потрапили до складу збірної команди України для участі у чемпіонаті Європи у м. Салоніки (Греція).

Призерами чемпіонату України стали:

Шкарупа Юлія 2 місце (тренер Кім О.Р.)

Євич Станіслав 2 місце (тренер Михальський В.П.)

Погрібний Андрій 2 місце (тренер Михальський В.П.)

Косенко Богдан 2 місце (тренер Михальський В.П.)

Варич Данил 3 місце (тренер Кім О.Р.)

Сидоренко Богдан 3 місце (тренер Кім О.Р.)

Запорожець Вадим 3 місце (тренер Кім О.Р.)

"Наша область досить сильна з цього виду спорту, має не лише переможців всеукраїнських змагань, але й призерів чемпіонатів Європи. До речі, не перший рік поспіль у м. Черкаси відбувається відбір спортсменів у склад збірної України", - відзначає президент федерації, інструктор міжнародного класу чорний пояс IV дан Володимир Михальський.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію