• Головна
  • 1 квітня відбудуться інформаційні заходи від Представництва ЄС у Черкасах
13:18, 31 березня 2016 р.

1 квітня відбудуться інформаційні заходи від Представництва ЄС у Черкасах

1 квітня 2016 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Черкаси з офіційним візитом. В рамках візиту відбудуться зустрічі з представниками місцевої та обласної влади, бібліотекарами, керівниками Євроклубів Черкащини, молоддю. Також, в рамках візиту відбудеться дискусійний клуб та вікторина на знання фактів про ЄС з карикатурами, шаржами та призами від Представництва ЄС.

Інформаційно-розважальна акція «Посміхаймося з Європою» відбудеться 1 квітня 2016 року, у п’ятницю, о 15:00-16:00 на території ТРЦ «Хрещатик Сіті», вул. Остафія Дашкевича, 19, м. Черкаси.

Усі охочі мешканці Черкас запрошуються весело і корисно провести День сміху та взяти участь у захоплюючій вікторині від Представництва ЄС. Інформаційно-розважальний захід «Посміхаймося з Європою» - це вікторина на знання фактів про ЄС з карикатурами та шаржами. Під час вікторини кожен зможе перевірити та покращити власні знання про Європейських Союз та європейських політиків, а за активну участь – отримати шарж та сувеніри від  Представництва ЄС на згадку.

Також 1 квітня 2016 року об 11:00-13:30 у ректораті ЧНУ ім. Б. Хмельницького, бульвар Шевченка, 81 відбудеться Дискусійний клуб «Євроінтеграція: виклики сьогодення»

Під час дискусійного клубу учасники зможуть, у формі дебатів, обговорити питання євроінтеграції України з експертами, місцевими підприємцями тощо. Хард-ток формат дискусії спрямований на побудову конструктивнішого та якіснішого обговорення актуальних питань стосовно Європейського Союзу та його відносин з Україною.

Для участі у дискусійних клубах потрібна попередня реєстрація на сайті http://euroquiz.org.ua/discussion-clubs. Дискусійні клуби проводяться в рамках інформаційного проекту «ЄС: вибір української молоді», який спрямований на поширення інформації про ЄС та процеси євроінтеграції України. Серед заходів проекту – Всеукраїнська Євровікторина, конкурс фото, відео та аудіо творів, створення та ведення блогів та дискусійні клуби. Деталі по конкурсах можна знайти на сайті http://euroquiz.org.ua

До участі в заходах Представництва ЄС запрошуються усі охочі.

Заплановані заходи у Черкасах відбуваються в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні». Це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС в Україні проводить в різних містах України. Мета кампанії – поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Посміхаймося з Європою #Євросоюз #Євроінтеграція: виклики сьогодення
Оголошення
live comments feed...