• Головна
  • У Черкаси повертається американський «Корпус Миру»
11:48, 31 березня 2016 р.

У Черкаси повертається американський «Корпус Миру»

Із 1 червня у Черкасах знову з’являться представники «Корпусу Миру». Перший американський волонтер почне втілювати молодіжні проекти  у Черкаському державному бізнес-коледжі.

- Останні 2,5 року в Україні представники «Корпусу Миру» не працювали,  – зазначає директор Черкаського державного бізнес-коледжу Олег Куклін. – Нині ж американський уряд прийняв рішення поновити роботу в Україні «Корпусу миру». У Черкасах американські волонтери (спершу – один, потім – ще три) працюватимуть на базі нашого коледжу. Вони втілюватимуть проекти у рамках програми «Молодіжний розвиток». Ми маємо дуже хороші враження про їх роботу – свого часу волонтери «Корпусу Миру» проводили із нашими студентами дуже «живі» заняття з вивчення мови:  студенти ходили на тематичні англійські кінопокази та екскурсії. Нині ж волонтери допоможуть нам із організацією американського літнього табору, що під час канікул працюватиме на базі коледжу.

Для довідки:

Корпус Миру (англ. Peace Corps) — урядове агентство США, покликання якого офіційно формулюється як зміцнення миру та дружби між народами світу. Започатковане у 1960 році закликом сенатора Джона Кеннеді до студентів Мічиганського університету служити своїй країні та сприяти зміцненню миру у світі, живучи та працюючи серед громадян інших країн.

Корпус Миру США в Україні засновано у 1992, коли Президент України Леонід Кравчук та президент США Джордж Буш підписали двосторонню угоду про започаткування Корпусу в Україні. Місія Корпусу Миру в Україні:

  •   допомагати громадянам України шляхом надання компетентних спеціалістів для задоволення існуючих потреб у технічній кваліфікації
  •   сприяти кращому розумінню американців українцями
  •   сприяти кращому розумінню українців з боку американців.

За інформацією Черкаського прес-клубу реформ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #повертається #американський «Корпус Миру»
Оголошення
live comments feed...