• Головна
  • Черкаси приєдналися до екологічної акції "Зробимо Україну чистою"
10:37, 30 березня 2016 р.

Черкаси приєдналися до екологічної акції "Зробимо Україну чистою"

29 березня у Черкасах пройшов форум Взаємодії в межах Всеукраїнської акції "Зробимо Україну чистою". Результатом круглого столу став конструктивний діалог між громадськими організаціями та органами державної влади та розробка спільного плану дій щодо вирішення екологічних проблем міста. Про це 0472.ua повідомили в Молодіжному ресурсному центрі.

Форум Взаємодії - обговорення щодо організації Всеукраїнської акції "Зробимо Україну чистою" в м. Черкаси та Черкаській області відбувся  з ініціативи Молодіжного ресурсного центру  ‪та за підтримки Всеукраїнської громадської організації "Let's do it, Ukraine" відбувся. Участь у заході взяли представники державних структур, громадських організацій, студентського самоврядування, студенти-волонтери.

На початку заходу директор МРЦ , регіональний координатор акції Тетяна Артеменко, представила делегатів національної команди "Let's do it, Ukraine" Сергія Верещака та Андрія Тимошенка, які презентували діяльність Всеукраїнської організації та розповіли про попередній досвід акції "Зробимо Україну чистою".

Як розповів Сергій Верещак, національний координатор по роботі з партнерами, у 2015 р. до акції долучилось понад 500 000 учасників в 24 областях на 2832 локаціях. У 2016 році ГО “Let’s do it, Ukraine” запланували понад 700 000 участників та 5 тисяч локацій по всій території країни.

Начальник комунального відділу Черкаської міської ради, Ірина Попкова, в свою чергу висловила підтримку щодо організації акції в м. Черкаси та обіцяла черкаським координаторам допомогти визначити локації для прибирання міста.

Свою допомогу в організації "Зробимо Україну чистою" також запропонував директор КП "Дирекція парків" Микола Бондаренко, зокрема він пообіцяв сприяти в організації "Чистофесту" - екологічного фестивалю, який відбудеться в межах акції.

Черкаси приєдналися до екологічної акції "Зробимо Україну чистою", фото-1

Загалом учасники форуму взяли активну участь в обговоренні нюансів організації акції: дехто пропонував на місці прибирань встановити мотивуючі таблички для підтримання чистоти, дехто - влаштувати змагання на найбільший збір сміття з відповідними заохоченнями.

З доречним зауваженням щодо необхідності фасування відходів виступив Андрій Тимошенко, представник національної команди організаторів акції. Він познайомив усіх присутніх з представниками компанії "Ековторресурси", що в м. Черкаси, та рекомендував місцевим організаторам активно співпрацювати з ними з приводу переробки вторинних відходів.

Отож, Черкаси активно долучилися до акції "Зробимо Україну чистою", у рамках якої 23 квітня пройде масштабне прибирання у місті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #приєдналися #екологічна акція #"Зробимо Україну чистою"
Оголошення
live comments feed...