• Головна
  • У Черкасах розпочала роботу експертна комісія з визначення грантів у галузі культури
09:25, 29 березня 2016 р.

У Черкасах розпочала роботу експертна комісія з визначення грантів у галузі культури

28 березня  розпочала свою роботу експертна комісія з визначення грантів у галузі культури, які фінансуватиме міська рада.

 Її  робота триватиме два дні, і згодом стануть відомі імена грантонабувачів.

Як повідомляє прес-служба Черкаської міськради, станом на 1 березня 2016 року до департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради надійшло 25 проектів на здобуття грантів в галузі культури на загальну суму 700 201, 44 грн. Із них 13 недоповнювальних грантів та 12 доповнювальних.

Найбільше грантів (12) –  на видання книг, каталогів та збірок; 3 – на участь у фестивалях, культурних подіях; 10 – на реалізацію різноманітних мистецьких проектів, фестивалів, конкурсів, майстер-класів тощо. Переможці будуть визначені до 1 квітня 2016 року після засідання експертної ради.

Згідно міської програми виділення грантів у галузі культури в м. Черкаси на 2016 рік виділено 218,5 тисяч гривень.

Нагадаємо, що документи на виділення грантів приймалися в Департаменті освіти та гуманітарної політики до 1 березня. Призначення грантів здійснюється щорічно за пропозицією експертної ради. Грант можуть отримати громадські некомерційні організації, ініціативні групи або ж окремі особи за такими напрямками: візуальне мистецтво, література, культурно-мистецький захід (фестиваль, конкурс, театральна постановка, майстер-клас, конференція, концерт, літературне читання, виставка, симпозіум тощо). Не розглядалися заявки від політичних, релігійних організацій, установ, закладів міської, обласної комунальної власності, органів державної влади та місцевого самоврядування, а також від комерційних структур.

Черкаси стали першим містом в Україні, яке ініціювало підтримку проектів у галузі культури.

У Черкасах розпочала роботу експертна комісія з визначення грантів у галузі культури, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #розпочала роботу #експертна комісія з визначення грантів у галузі культури
Оголошення
live comments feed...