• Головна
  • Два причепи сміття зібрали поліціянти в черкаському парку
17:12, 28 березня 2016 р.

Два причепи сміття зібрали поліціянти в черкаському парку

Черкаські патрульні спільно з КП «Дирекція парків», представниками «Автомайдану», екологічної та водної інспекції навели лад у парковій зоні біля Дніпра.

Пляшки, пакети та упаковки з продуктів – такими знахідками донедавна повнилися насадження вікової сосни. Одне з найулюбленіших місць відпочинку містян щорічно перетворюється на смітник. Відпочивальники після виїздів на природу залишають купи папірців та пляшок. Їх закидають у рови на схилах Дніпра.

Як інформує КП «Дирекція парків», територію щорічно прибирають, встановили смітники, проте, засмічується вона, на жаль, дуже швидко. Для наведення ладу щорічно залучають небайдужих містян. Цього року бажання прибрати парк виявила черкаська поліція. Сотня патрульних наводили лад у парку. До них долучилися представники КП «Дирекція парків», «Автомайдану», екологічної та водної інспекції.

Поліціянти розповідають: своїм прикладом хочуть показати черкащанам, як потрібно допомагати місту, та вважають обов’язком кожного свідомого громадянина долучитися до наведення ладу в Черкасах. А ще нагадують усім народну істину: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять».

Два причепи сміття зібрали поліціянти в черкаському парку (фото) - фото 1

Два причепи сміття зібрали поліціянти в черкаському парку (фото) - фото 1

Загалом за кілька годин прибирання техніка КП «Дирекція парків» двічі вивозила причепи, навантажені мішками зі сміттям.

«Після прибирання ця окраса черкаських зелених зон справді готова радувати жителів міста та гостей. Принагідно хочу щиро подякувати всім, хто долучився до прибирання», – розповідає очільник КП «Дирекція парків» Микола Бондаренко  про результати суботньої толоки.

КП «Дирекція парків» сподівається, що черкащани будуть більш відповідальними та не забруднюватимуть місця, куди постійно приїжджають відпочивати. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Два причепи сміття #поліціянти #черкаський парк
Оголошення
live comments feed...