• Головна
  • Як буде проходити вступна кампанія-2016 до вишів Черкащини
12:47, 28 березня 2016 р.

Як буде проходити вступна кампанія-2016 до вишів Черкащини

Вступна кампанія-2016 до вишів Черкащини буде проходити за новим Переліком галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти.

- Частина напрямів підготовки укрупнена – дрібні спеціальності об’єднані у одну, - коментує нововведення директор Черкаського державного бізнес-коледжу Олег Куклін. - Разом із тим, вузам дозволили у рамках однієї спеціальності вводити свої програми навчання (раніше це називалось спеціалізацією). Аби вуз, що краще орієнтується у певному напрямку, готував спеціалістів для конкретних підприємств, для певних галузей економіки регіону. Таке нововведення розширює можливості і для працевлаштування молодих спеціалістів-випускників, і для розвитку економіки регіону загалом.

Із 1 вересня наш коледж також навчатиме за новою системою: із 8 спеціальностей ми переходимо на 22 навчальні програми. З’являються такі нові і цікаві програми, як бізнес-маркетинг, рекламний бізнес, фото-відео дизайн, підприємництво у туризмі, інформаційний бізнес, бренд-менеджмент. Ми їх вводимо із врахуванням як потреб економіки регіону, так і з врахуванням співпраці із нашими партнерами в європейських країнах та США. Нові підходи відкриють нові можливості для стажування та працевлаштування наших студентів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вступна кампанія #2016 #Черкаси #виші
Оголошення
live comments feed...