• Головна
  • На Черкащині для учасників АТО зарезервували понад 2,3 тисячі гектарів землі
14:21, 27 березня 2016 р.

На Черкащині для учасників АТО зарезервували понад 2,3 тисячі гектарів землі

На території Черкащини землевпорядники зарезервували для учасників антитерористичної операції 262 масиви загальною площею 2 331,17 га. Найбільше такої землі в Городищенському (351 га), Корсунь-Шевченківському (267 га), Лисянському (232 га), й Маньківському (216 га) районах.

Зарезервовані на Черкащині землі можуть бути використані для різних потреб. Із загальної кількості найбільше землі – 215 масивів загальною площею 2,1 тис. га – призначені для ведення особистого селянського господарства. Для садівництва в запасі для АТОвців є 12 земельних масивів загальною площею 104 га. Ще 86,6 га можуть надати для будівництва житлових будинків і господарських споруд.

Працівники територіальних органів Держгеокадастру у Черкаській області продовжують роботу з моніторингу земель, співпрацюють із органами місцевого самоврядування та райдержадміністраціями, щоб відшукати якомога більше ділянок для учасників АТО.

Військовослужбовці, які вирішили отримати землю, можуть ознайомитися з інформацією про вільні ділянки в графічному атласі на офіційному веб-сайті Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області. Матеріали про землі розміщені у відкритому доступі.

Довідково:

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється в порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО й членам сімей загиблих воїнів, що бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

За інформацією Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#На Черкащині #учасникам АТО #зарезервували #землі
Оголошення
live comments feed...