• Головна
  • Підприємства Черкащини налагоджують співпрацю з «Укроборонпромом»
12:47, 25 березня 2016 р.

Підприємства Черкащини налагоджують співпрацю з «Укроборонпромом»

Обласні промислові підприємства поглиблюють співпрацю з Державним концерном «Укроборонпром». Так, окрім учасників концерну – ДП «НВК «Фотоприлад» та ДП «Оризон-Навігація», після підписання у жовтні минулого року меморандуму про співробітництво низка підприємств Черкащини вже мають замовлення від «Укроборонпрому».

Тоді ж область отримала перший номенклатурний каталог продукції оборонного призначення. З ним ознайомилися 24 промислових підприємств області. Як інформує прес-служба Черкаської ОДА, шість черкаських підприємств вже мають замовлення від Державного концерну. Зокрема, Кам’янський машинобудівний завод, ПАТ «Укрп’єзо», ПАТ «Магнітприлад», ПАТ «Золотоніський машинобудівний завод ім. І. Лепсе», Черкаський хімічний завод «Синтез» та ТОВ «Черкаський лако-фарбовий завод «Аврора». Ще два підприємства – ПАТ «Черкаський шовковий комбінат» та ПАТ «Смілянський машинобудівний завод» – працюють над виконанням замовлень Міністерства оборони України.

Нещодавно ж «Укроборонпром» представив другий оновлений номенклатурний каталог. Цього місяця, за словами начальника управління транспорту, дорожнього господарства та оборонно-промислового комплексу Черкаської ОДА Юрія Панченка, з ним устигли ознайомитися 10 керівників промислових підприємств, які нині визначаються з напрямами ймовірної співпраці.

Промисловці області все ж нарікають: що в першому, що у другому каталозі інформація подекуди не повна або ж її замало, а працівники концерну іноді відмовчуються на пропозиції черкаських підприємств.

гол1

гол1

– Каталог почали формувати торік по заявках українських підприємств, аби мати змогу замістити ту продукцію, яку раніше постачали з Росії, – відзначив головний спеціаліст планово-виробничого управління Департаменту виробництва Державного концерну «Укрборонпром» Ростислав Клименко. – Вже вийшов другий варіант каталогу, згодом буде третій. Процес укладання каталогу дуже живий. Тут треба тісніше контактувати промисловцям із підприємцями-учасниками концерну. Якщо вам не відповідають з підприємств, звертайтеся до нас напряму. Головне завдання держконцерну, щоб керівники підприємств-учасників «Укроборонпрому» та підприємств Черкащини знайшли один одного.

Поки що ж, як зауважив заступник голови – керівник апарату Черкаської ОДА Сергій Овчаренко, промисловий потенціал підприємств Черкащини використовується недостатньо, незважаючи на те, що є великі можливості, а головне – бажання до плідної роботи з ДК «Укроборонпром».

– Ми виявили проблеми, які стримують завантаження наших підприємств замовленнями оборонного призначення та готові до роботи над їхнім вирішенням, – говорить Сергій Овчаренко. – Зокрема, аби залучити на повну виробничі потужності області, ми разом з промисловцями розробили механізм подальшої співпраці з державним концерном.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Підприємства Черкащини #налагоджують співпрацю #«Укроборонпром» #ДП «НВК «Фотоприлад» #ДП «Оризон-Навігація»
Оголошення
live comments feed...