• Головна
  • Нардепи стали на захист черкаської дамби
08:50, 25 березня 2016 р.

Нардепи стали на захист черкаської дамби

Народні депутати Ганна Гопко, Остап Єднак та Павло Кишкар завітали до Черкас на міський мозковий штурм «Включайся», присвячений вирішенню найактуальніших проблем міста та області. Приїзд нардепів вже має певні плюси: міністр інфраструктури Андрій Пивоварський звернув увагу на стан черкаської дамби, інформує Прочерк.

Загалом до участі у мозковому штурмі запрошувалися громадські активісти, журналісти, волонтери та небайдужі громадяни. Та осіб прийшло зовсім небагато. Як зазначив один з громадських активістів, справа в тому, що в облдержадміністрації о тій же порі саме відбувався захід за участю громадських активістів, тому більшість пішли туди…

Нардепи розповіли присутнім про свої напрацювання в рамках згаданої ініціативи. Так, Ганна Гопко повідомила, що в Житомирі вони боролися проти монополії влади на доступ до інформації тощо.

Опісля детальніше розглянули проблеми саме Черкащини.

– У Черкасах ми звернули увагу на стан доріг, бо легше добратися до Нью-Йорку, ніж до вас. Ми побували в облавтодорі, де нам розповіли про ситуацію, – розповіла Ганна Гопко. – Також ми почули, що зараз буде створюватися комісія, щоб вирішувати питання з ремонтом мосту через Дніпро, який в неналежному стані. Комісія має зробити оцінку моста. І поки вся бюрократія відбуватиметься, то ми з’їздили на міст і там записали відео-звернення. Можемо сказати, що вже відреагував міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, роз’яснивши, скільки коштів закладено в бюджеті на вирішення цього питання.

640x480-images-news-022016-.thumbs-9a40b598bb559c47e3900e306ab951ca_930_0_0

640x480-images-news-022016-.thumbs-9a40b598bb559c47e3900e306ab951ca_930_0_0

Виконавчий директор БО «Фундація «Паритет» Сергій Гончар поскаржився нардепам на «Азот», у власності якого перебувають очисні споруди міста.

– Це наші очисні споруди, міські. «Азот» якимсь чином взяв їх в оренду і зараз місто підконтрольне одному приватному підприємству. Нам потрібне повернення очисних споруд місту, – сказав він.

Інші присутні говорили про засміченість і невпорядкованість берегової лінії Дніпра, про безконтрольний вилов риби.

«Самооборонівець» Олег Скалько наголосив:

– Річку просто знищують! Якщо так буде і надалі, то не буде пляжів і не буде де ловити рибу. Самовільна забудова, безконтрольний вилов риби, – все це проблеми, що потребують вирішення. Окреме питання також відходи діяльності лісової галузі. Після зрізання дерев і розчищення лісових масивів залишається багато гілок, які просто спалюють. А насправді з цього можна робити щепу та використовувати, опалюючи будівлі соціальної сфери.

Список проблем поповнюється. Також триває напрацювання стратегії їх вирішення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Нардепи #стали на захист #черкаська дамба
Оголошення
live comments feed...