• Головна
  • У Черкасах пройде тренінг з екологічної грамотності
17:21, 23 березня 2016 р.

У Черкасах пройде тренінг з екологічної грамотності

В обласному центрі розпочали набір волонтерів на безкоштовний тренінг з екологічної грамотності, який відбудеться 24-25 березня.

Тренінг пройде в рамках проекту "Врятуй Дніпро від сміття", який ініціювала Черкаська дитяча громадська організація «Експериментальний творчий центр» за фінансової підтримки Українського Жіночого Фонду.

Захід буде проходити на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Сам тренінг – це тільки перший етап проекту "Врятуй Дніпро від сміття", що забезпечить підготовку волонтерів. Другий етап – просвітницька робота в школах міста Черкаси, яку проведуть організатори проекту спільно з волонтерами.

– Основна мета заходу – провести просвітницьку роботу з екологічної грамотності серед містян, – зауважила тренер проекту Ольга Галушко. – Завершиться проект акцією прибирання прибережної смуги Дніпра 23 квітня.

Головне, за словами керівника проекту "Врятуй Дніпро від сміття" Ірини Мальченко,  досягнути реальних змін у вирішенні екологічних проблем і зберегти чистоту річки Дніпро.

– Наша кінцева мета – чистий берег річки, щоб давало б змогу черкащанам купатися із задоволенням та приємно проводити час, – підсумовує Ірина Мальченко.

Для участі у тренінгу потрібно заповнити анкету.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #пройде тренінг з екологічної грамотності
Оголошення
live comments feed...