• Головна
  • У Черкасах заграє джазова палітра
09:35, 19 березня 2016 р.

У Черкасах заграє джазова палітра

Перший Всеукраїнський конкурс молодих виконавців джазу «Джаз-Палітра» відбудеться у Черкасах 26-28 березня. Конкурс проходитиме на базі Черкаського музичного училища ім. С. Гулака-Артемовського за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, Громадської організації «Фонд сприяння розвитку джазового мистецтва України» та оргкомітету Міжнародного джазового фестивалю « Черкаські джазові дні».

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА, Перший Всеукраїнський конкурс молодих виконавців джазу проходить у 2 тури. Перший тур пройшов заочно з 15 січня до 5 лютого 2016 року за надісланим кандидатами на участь в конкурсі  відеоматеріалам з програмним виступом.

До участі у другому турі конкурсу, який відбудеться 26-28 березня у нашому обласному центрі, запрошені делегації музикантів з вищих мистецьких  навчальних закладів I-IV рівнів акредитації Одеси, Львова, Києва, Харкова, Миколаєва, Мелітополя, Дніпропетровська, Вінниці, Кривого  Рогу, Черкас та Херсона.

Тож другий тур конкурсу офіційно стратує 26 березня о 13.00 в органній залі Черкаського музичного училища ім. С. Гулака-Артемовського. У цей же день для гостей та учасників конкурсу виступить Лауреат Всеукраїнських конкурсів та Міжнародних джазових фестивалів Біг-Бенд Черкаського музичного училища, а також відбудеться майстер-клас професора Національної музичної академії України ім. П. Чайковського, кандидата мистецтвознавства, докторанта кафедри культурології Вадима Олендарьова.

Також у перший день конкурсу пройдуть конкурсні прослуховування у номінаціях ансамблі категорії «А» та «В», а також сольні виступи учасників категорії «В». 27 березня триватимуть конкурсні прослуховування. В останній день конкурсу відбудеться церемонія урочистого нагородження переможців та концерт Міжнародного благодійного джазового  фестивалю.

За контактною інформацією звертайтеся до організаційного комітету: Олена Юріївна Помогайбо –  тел. (097)73-92-662, (066)31-02-042; Лариса Миколаївна Красавіна – (067)33-942-02, (093)539-61-31; та за адресою: м. Черкаси вул. Байди Вишневецького, 6, Черкаське музичне училище, оргкомітет конкурсу «Джаз-Палітра». e-mail: [email protected].

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #заграє #джазова палітра
Оголошення
live comments feed...