• Головна
  • У Черкасах стартував проект «Технологічна нація» із безкоштовного навчання програмуванню (ВІДЕО)
16:49, 18 березня 2016 р.

У Черкасах стартував проект «Технологічна нація» із безкоштовного навчання програмуванню (ВІДЕО)

На початку березня у Черкаській міській бібліотеці №2 стартував Всеукраїнський проект «Технологічна нація». Ініціатор – фонд «Brain basket foundation», інформує Громадське ТБ: Черкаси.

«Технологічна нація – це проект, який спрямований на те, щоб навчити 100 тисяч нових IT-спеціалістів. Особисто я сюди прийшов, тому що в свій час шлях в IT-сферу мені дали друзі, і я відчуваю необхідність передати ці знання іншим людям»,– говорить один із п’ятнадцяти менторів, які безкоштовно викладатимуть програмування в рамках проекту «Технологічна нація», Олександр Ткаченко.

«Без підказок якихось, без настанов дуже тяжко. Тому я сподіваюся, що тут я почерпну для себе основи і в подальшому зможу розвиватися сама», – зазначає одна із курсанток.

Проект має на меті не тільки збільшити кількість IT- спеціалістів, але й популяризувати бібліотеки в Україні.

«Змінюється ставлення до бібліотеки, поліпшується імідж закладів. Також підвищується модернізація нашої бібліотеки . Фонд надав для навчання 15 комп’ютерів, які по закінченню цієї програми залишаться для користування нашим читачам», – говорить працівниця Черкаської міської бібліотеки №2 Світлана Славінська.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #стартував проект «Технологічна нація» #безкоштовне навчання програмуванню
Оголошення
live comments feed...