• Головна
  • Черкаська міська стоматполіклініка озброїлася сучасною технікою
15:30, 18 березня 2016 р.

Черкаська міська стоматполіклініка озброїлася сучасною технікою

Рятувати «безнадійні» зуби в Черкаській міській стоматологічній поліклініці стало простіше з апекслокатором та ендомотором. Завдяки цим апаратам тут лікують складні кореневі канали, повідомляє Діловий регіон.

«Ми беремося за складні випадки, коли зубні канали викривлені, вигнуті. Не в кожному приватному кабінеті їх лікують. Раніше такі зуби просто видаляли. Зараз завдяки сучасній апаратурі та висококваліфікованим спеціалістам ми можемо надавати послуги такого рівня», – відзначає головний лікар Ірина Щепачова.

Лікування важкопрохідних каналів здійснює стоматолог-ендодонт Андрій Пільгун. Він приймає як за записом, так і хворих із невідкладними станами. До нього звертаються пацієнти, яким не можуть надати необхідну медичну допомогу у звичайних стоматкабінетах.

«Якщо кореневий канал запломбований якісно, то зуб простоїть усе життя. Апекслокатор допомагає визначити довжину кореневого каналу для якісного пломбування. А за допомогою ендомотора відбувається їхня обробка. В кожному стоматологічному лікувальному закладі має бути такий прилад. Інакше неможливо забезпечити якісне лікування зубних каналів», – запевняє заступник головного лікаря з медичної частини Кирило Мінаєв.

Черкаська міська стоматполіклініка озброїлася сучасною технікою (фото) - фото 1

Черкаська міська стоматполіклініка озброїлася сучасною технікою (фото) - фото 1

Придбати апекслокатор та ендомотор вдалося за кошти Черкаського обласного відділення Міжнародного фонду допомоги хворим із наслідками травм та захворювань. Тепер ця організація забезпечує комплектуючі та усі необхідні матеріали для роботи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаська міська стоматполіклініка #озброїлася #сучасною технікою
Оголошення
live comments feed...