• Головна
  • Дітей із малозабезпечених сімей у черкаських школах харчуватимуть безкоштовно
14:10, 18 березня 2016 р.

Дітей із малозабезпечених сімей у черкаських школах харчуватимуть безкоштовно

Днями на сесії Черкаської міської ради затверджено Програму забезпечення безоплатними обідами учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів комунальної власності міста Черкаси із сімей, які перебувають в складних матеріальних умовах, а також із неповних та неблагополучних сімей на ІІ семестр 2015/2016 навчального року.

Як повідомляють у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, заходами програми передбачено харчування учнів 5-11 класів із малозабезпечених сімей, учнів із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, та часткову компенсацію з міського бюджету за харчування дітей-переселенців.

Безкоштовне харчування для дітей, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції  на територію м. Черкаси передбачено обласною комплексною програмою «Турбота» з розрахунку 6 гривень 10 коп. на день. Утім середня вартість одноразового харчування у загальноосвітніх навчальних закладах міста для учнів 5-11 класів становить на дві гривні більше. Саме таку різницю покриває міський бюджет.

Також до кінця ІІ семестру 2015/2016 навчального року безкоштовними обідами забезпечені всі учні молодшої школи та переселенці.

Отже, з місцевого бюджету виділено понад 7 млн. грн., завдяки чому безкоштовно харчуватимуться 10924 учнів, із них:

10249 учнів 1-4 класів;

192 учні 5-11 класів із малозабезпечених сімей;

228 учнів із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах;

255 учнів, батьки яких є учасниками АТО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаські школи #діти з малозабезпечених сімей #харчуватимуть безкоштовно
Оголошення
live comments feed...