• Головна
  • Як негайно не запропонуєте алгоритм дій, то бізнес прийде до вас, – Ткаченко до «Черкасиобленерго»
09:14, 17 березня 2016 р.

Як негайно не запропонуєте алгоритм дій, то бізнес прийде до вас, – Ткаченко до «Черкасиобленерго»

Черкаські підприємці б’ють на сполох. У «Черкасиобленерго» й надалі не виписують їм податкові накладні. А тому підприємці не можуть відшкодувати ПДВ. Ідеться про суму у 58 млн грн.

Голова Черкаської ОДА сьогодні зібрав за круглим столом як представників черкаського бізнесу, так і представників енергопідприємства. Перші впевнені: проблема створена монополістом штучно й вимагають негайного вирішення. Водночас в «Черкасиобленерго» нарікають на зміни до Податкового кодексу, через які, мовляв, і виникла колізія.

– Є дві передумови нинішньому конфлікту, – каже перший заступник голови правління ПАТ «Черкасиобленерго» Віктор Корчинський. – По-перше, чинний Податковий кодекс. Треба внести поправку. Відповідний комітет Верховної Ради вже все погодив. Але ніяк не проголосують депутати. Це – не проблема лише Черкаської області, а й низки інших. По-друге, маємо споживачів, які наростили величезні борги за електроенергію. Через це гроші від решти споживачів, які ми отримуємо на рахунок, автоматично перераховуються на ДП «Енергоринок». Ми коштами не керуємо. Тут треба втручання від НКРЕ.

Такі пояснення не влаштували ані підприємців, ані очільника області. Він чекає від «Черкасиобленерго» чіткого алгоритму дій.

– Я вже, серед іншого, виходив на рівень фіскальної служби в Києві, де нині обслуговують великих платників податків нашої області, – зауважує Юрій Ткаченко. – Бо з кожним днем конфлікт лише наростає. Підприємці, з якими я спілкувався, готові діяти рішуче: перестати платити за електроенергію. Зрозуміло, що це не вихід! Тому разом ми і наполягли на цій нараді, щоби «Черкасиобленерго» дав чіткий алгоритм дій, як вирішити проблему, де потрібне втручання на нашому рівні тощо. Ми запросили на неї і наших партнерів із Української бізнес-асоціації, які готові включитися в цю роботу.

У «Черкасиобленерго» пообіцяли все зробити до понеділка. Тоді ж запланована нова зустріч у такому ж форматі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкасиобленерго #податкові накладні #борг по ПДВ
Оголошення
live comments feed...