• Головна
  • У Черкасах створили громадську спілку для підтримки ОСББ
17:51, 16 березня 2016 р.

У Черкасах створили громадську спілку для підтримки ОСББ

Сьогодні близько 150 осіб прийняли участь у круглому столі з нагоди відкриття Центру допомоги у створенні та підтримці ОСББ.

Громадська спілка «ОСББ Черкащини» створена як соціальний проект Громадської спілки «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» і є саме тим антикризовим центром підтримки створення та діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

У заході взяли участь голови комітетів самоорганізації населення районів міста, голови ОСББ, мешканці багатоповерхових будинків, представники влади.

В ході круглого столу перед присутніми виступили організатори заходу Євгеній Глєбов – директор Громадської спілки «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій», Олександр Клиновий – керівник Громадської спілки «ОСББ Черкащини», Олег Харченко – директор ТОВ «Управляюча компанія «Житло». Головним акцентом у їх виступах було об’єднання спільних зусиль у питаннях самостійного управління багатоквартирними будинками від стадії створення об’єднань співвласників до безпосереднього надання житлово-комунальних послуг.

Головним завданням як ГС «ОСББ Черкащини», так і ТОВ «Управляюча компанія «Житло» є створення дійсно прозорих, конкурентоспроможних підприємств, які будуть надавати якісні послуги за демпінговими цінами.

У Черкасах створили громадську спілку для підтримки ОСББ (фото) - фото 1

У Черкасах створили громадську спілку для підтримки ОСББ (фото) - фото 1

У ході жвавого обговорення також були висвітлені питання отримання пільг і субсидій. Заступник начальника управління з питань праці та соціальних виплат – начальник відділу соціальних виплат та пільг Департаменту соціального захисту населення Черкаської ОДА Алла Нечипоренко пообіцяла сприяти роботі антикризового центру та запропонувала у разі виникнення питань безпосередньо звертатися до  Департаменту соціального захисту населення.

Серед проблем, які заважають створенню ОСББ, чільне місце займало питання отримання необхідних відомостей про власників квартир. Оскільки без вказаних відомостей провести установчі збори практично неможливо, а кожен витяг коштує від 20 до 30 грн. У свою чергу головний спеціаліст відділу сприяння ОСББ департаменту ЖКГ Черкаської міської ради Юрій Кучеренко пообіцяв надати всіляку підтримку щодо отримання безкоштовно таких відомостей із державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

У Черкасах створили громадську спілку для підтримки ОСББ (фото) - фото 2

У Черкасах створили громадську спілку для підтримки ОСББ (фото) - фото 2

Присутніх також цікавило питання відведення та приватизації прибудинкових територій. Заступник начальника управління Держгеокадастру у Черкаському районі Роман Бігун звернув увагу на те, що на цей час ОСББ пасивно ставляться до вирішення питань стосовно приватизації прибудинкової території, чим сприяють можливим незаконним забудовам, як це сталось зовсім нещодавно по бул. Шевченка, 352.

Звичайно, не останнє місце було відведено питанню навчання фахових спеціалістів для управління багатоквартирним будинком.  Представник Центру післядипломної освіти, доуніверситетської підготовки та розвитку кар'єри Черкаського державного технологічного університету Віталій Шапошник розповів присутнім про можливість на базі Центру ЧДТУ проходити навчання за напрямом «Менеджмент організацій/управління багатоквартирним будинком», що надасть змогу на професійному рівні самостійно утримувати будинок.  Євгеній Глєбов повідомив про досягнуті домовленості щодо якісної теоретичної і практичної підготовки спеціалістів з наданням 10% знижки вартості навчання для членів ГС «ОСББ Черкащини».

Відсьогодні отримати консультації та дієву допомогу у вирішенні проблемних питань може кожен, звернувшись до Центру допомоги та підтримки ОСББ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #створили #громадську спілку для підтримки ОСББ
Оголошення
live comments feed...