![](https://s.0472.ua/section/logo/upload/pers/10/logo.png?20240727)
Черкаські рятувальники «гасили» пожежу у Третій міській лікарні
15 березня пожежно-рятувальні підрозділи Черкаського гарнізону Управління ДСНС провели тактико-спеціальні навчання у Третій черкаській міській лікарні швидкої медичної допомоги. Про це сайту 0472.ua повідомили у прес-службі УДСНС у Черкаській області.
Відповідно до тактичного задуму від залишеної без нагляду праски в приміщенні сестри-господарки на четвертому поверсі хірургічного відділення № 1 виникла пожежа.
Пожежно-рятувальні підрозділи після прибуття до місця учбової пожежі відпрацювали і проведення розвідки, і встановлення безпечних шляхів евакуації, і постановку техніки на стаціонарні вододжерела.
Окрема увага приділялась навчанню керівної ланки караулів щодо бойового розгортання, вибору тактичних схем бойових дій та діям рятувальників в апаратах на стиснутому повітрі в умовах сильного задимлення «наосліп».
Загалом в навчаннях взяли участь 90 фахівців Управління ДСНС та Черкаського міськрайонного відділу, а також 6 одиниць спеціальної та пожежної техніки серед яких одна ЧІПБ ім.Героїв Чорнобиля.
Аналізуючи результати навчань, заступник начальника Управління з реагування В’ячеслав Гончар, високо оцінив досвід, який вдалось набути під час тренування.
![Черкаські рятувальники «гасили» пожежу у Третій міській лікарні (фо... Черкаські рятувальники «гасили» пожежу у Третій міській лікарні (фото) - фото 1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Черкаські рятувальники «гасили» пожежу у Третій міській лікарні (фото) - фото 1