• Головна
  • Новий керівник Черкаського асфальтобетонного заводу не зміг потрапити на роботу (ВІДЕО)
15:28, 16 березня 2016 р.

Новий керівник Черкаського асфальтобетонного заводу не зміг потрапити на роботу (ВІДЕО)

Сьогодні новий голова правління публічного акціонерного товариства «Черкаський асфальтобетонний завод» Сергій Якимчук так і не зміг потрапити на підприємство і приступити до своїх посадових обов’язків, повідомляє Прочерк.

Сергій Якимчук сьогодні разом із підкріпленням у складі радника міського голови Геннадія Шевченка, депутата Ярослана Нищика, юристів та журналістів, яких запросили для висвітлення події, намагався потрапити на територію підприємства. Проте особа, що представлялася охоронцем, не захотіла пропускати Якимчука.

Спілкування з охоронцем через паркан не дало результатів, тому присутній Геннадій Шевченко викликав поліцію. Поліцію довелося чекати довго, та коли вона врешті приїхала, то з’ясувалося, що на таку подію треба викликати слідчо-оперативну групу.

Але і перед слідчо-оперативною групою охоронець не захотів здаватися та не відкрив двері, посилаючись на розпорядження його керівництва.

Тоді стукати в двері заводу приїхали вищі чини. Та двері залишалися замкненими.

– Взагалі невідомо, що це за охорона даного об’єкту та чи укладені відповідні договори на охорону. Дивно, що відсторонений голова правління не хоче з’являтися, щоб передати документацію. Адже новий голова правління Сергій Якимчук зобов’язаний приступити до виконання обов’язків, оскільки 11 березня під час свого позачергового засідання члени Наглядової ради обрали його новим головою правління, – роз’яснює юридичний представник міста в наглядовій раді підприємства Анатолій Стойко. – Очевидно, тепер будуть питання і до інших членів правління, які також не йдуть на співпрацю з новообраним головою.

У підсумку правоохоронці відібрали пояснення у присутнього Якимчука та юристів, щоб зафіксувати все належним чином.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаський асфальтобетонний завод #новий керівник #не зміг потрапити на роботу
Оголошення
live comments feed...