• Головна
  • Черкаські депутати просять урядовців про кошти на перевезення пільговиків
13:31, 16 березня 2016 р.

Черкаські депутати просять урядовців про кошти на перевезення пільговиків

Відшукати можливість та спрямувати субвенцію з державного бюджету міському для компенсації витрат за пільговий проїзд громадян – із таким проханням до Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України звернулися під час сесії, яка відбулася 15 березня, депутати Черкаської міської ради. Про це сайту 0472.ua повідомила прес-служба Черкаської міськради.

Натепер така субвенція взагалі не передбачена державним бюджетом на нинішній рік.

"Соціальна напруга все більше зростає. Станом на сьогодні окремі приватні перевізники у салонах своїх автобусів вже розмістили оголошення про відмову возити деяких пільговиків. Із метою хоча б часткового врегулювання ситуації і збереження пільгового проїзду, окремі місцеві ради вже заявили про готовність якусь частину компенсації надати з місцевого бюджету. Але таке вирішення питання не задовольняє підприємців-перевізників, – йдеться у тексті депутатського звернення. – У ще гіршому становищі опинились підприємства міського електротранспорту комунальної форми власності. Адже доля пільговиків у загальній кількості пасажирів, що перевозяться міським електричним транспортом, є найбільшою і складає від 45 до 80 відсотків. Тому субвенція державного бюджету місцевим бюджетам на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян є основною складовою частиною доходу таких підприємств".

Відтак, міські обранці просять урядовців доповнити статтю видатків/субвенцій із державного бюджету місцевим – на компенсацію витрат за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаські депутати #просять урядовців #кошти на перевезення пільговиків
Оголошення
live comments feed...