• Головна
  • Депутати підтримали виплату стипендій кращим спортсменам Черкас
11:48, 16 березня 2016 р.

Депутати підтримали виплату стипендій кращим спортсменам Черкас

Щомісячну стипендію міського голови в розмірі 2 тисячі гривень отримуватимуть 15 кращих спортсменів Черкас. Відповідне рішення депутати ухвалили під час сесії, яка відбулася 15 березня. За це висловилося 33 обранці.

Як інформує прес-служба Черкаської міськради, мета таких виплат – стимулювати спортсменів до успішних виступів на змаганнях національного й міжнародного рівня. Серед обов’язкових умов для призначення такої стипендії спортсменам є здобуття ними призового місця у чемпіонатах, Кубках України, світу, Європи, Олімпійських, Параолімпійських, Дефлімпійських іграх та постійне проживання в Черкасах.

Хто зі спортсменів отримуватиме таку стипендію, визначатиме спеціально створена комісія шляхом відкритого голосування. Її склад (за посадами) має затвердити своїм рішення виконавчий комітет Черкаської міської ради.

 Як повідомив на сесії заступник директора департаменту освіти та гуманітарної політики Богдан Бєлов, на виплату стипендії до кінця 2016 року в бюджеті міста передбачено 240 тисяч гривень.

Під час обговорення проекту рішення "Про затвердження стипендії міського голови провідним спортсменам м. Черкаси" між депутатами розгорнулася жвава дискусія. Частина з них виступила за те, щоб затвердити розмір стипендій не пропорційний, а відповідно до рівня змагань. Урешті, поки проект рішення лишили без змін.

У 2016 році стипендії міського голови виплачуються з наступного, від прийняття комісією рішення місяця, за результатами виступів спортсменів у 2015 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Депутати підтримали #виплата стипендій #кращі спортсмени Черкас
Оголошення
live comments feed...