• Головна
  • Як Олександра Радуцького вдруге секретарем обирали (ВІДЕО)
09:31, 16 березня 2016 р.

Як Олександра Радуцького вдруге секретарем обирали (ВІДЕО)

15 березня Олександр Радуцький удруге став секретарем Черкаської міськради. Таємним голосуванням його підтримали 32 депутати. Така кількість голосів стала несподіванкою для всіх, адже попередньо Радуцький мав 22 голоси підтримки. А на самих виборах за нього голосувала навіть частина його запеклих опонентів із «Партії вільних демократів» та «УКРОПу», повідомляє Громадське ТБ:Черкаси.

Олександр Радуцький уже обіймав посаду секретаря. У 2014 році він чотири рази висував свою кандидатуру на цю посаду, але депутати проголосували за нього лише після 5-ої спроби. Цього разу кандидатуру Олександра Радуцького вніс міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Ярослав Нищик (ВО «Свобода»):

«У минулій каденції Олександр Радуцький більше року виконував обов’язки секретаря. Щодо того, як він працював − нарікань не було ні в кого. Можливо, виникали певні політичні конфлікти, але більше нічого. Зараз ми побачили, що більша частина депутатського корпусу – 32 – депутати проголосували за Радуцького як секретаря. А це більш, ніж неочікувано, адже окрім депутатів «УКРОПу», проголосували ще «ЧЕРКАЩАНИ» та частина «Партії вільних демократів». Певно, що є підстави для того, щоб так активно його підтримали навіть політичні опоненти».

Олексій Романов («Самопоміч»):

«Ми не голосували, адже у нашої фракції «Самопоміч» була своя позиція та кандидатура секретаря. На жаль, її не підтримали, тому ми утрималися від голосування.

Сьогодні від своїх намірів і своїх заяв не підтримувати Радуцького на посаді секретаря відступили ВО «ЧЕРКАЩАНИ», «УКРОП» та «ПВД». Олександр Радуцький набрав 32 голоси, хоча до цього було 22. Тобто 10 голосів цих трьох фракцій перейшли до нього.

Суб’єктивно я не маю жодних претензій до Олександра Радуцького як до секретаря Черкаської міської ради. Але все ж таки хочеться, щоб у 2016 році, через два роки після Революції Гідності, обличчя у владі нарешті змінювалися».

Костянтин Чернецький (БПП «Солідарність»):

«Олександр Радуцький – це кандидатура, мабуть, найбільш досвідчена серед депутатів міської ради. Враховуючи певну строкатість цього скликання міської ради, то це краща кандидатура, яка зараз може бути. Він має досвід на цій посаді і в нього досить добре вийшло згуртувати команду під час минулої каденції.

Моя кандидатура була компромісною, адже певні політичні сили не хотіли бачити його секретарем. Але зараз маємо Олександра Радуцького, і я вважаю, що для міста це дуже добре».

Голова Черкаської обласної організації «Комітету виборців України»Максим Михлик:

«Вибори секретаря міськради Черкас дали зрозуміти, що депутати вирішили: краще синиця в руках, ніж журавель у небі. Олексій Романов був хорошою кандидатурою, але обрали того, з ким зручніше працювати. Міський голова не зможе співпрацювати з політичними опонентами. Я думав, що «ПВД» і «УКРОП» будуть голосувати проти, тому цей результат є певною мірою неочікуваним.

Костянтин Чернецький – «пробна куля». Це все політичні ігри, можливо, його кандидатуру висунули від БПП «Солідарність» для того, щоб перевірити, як голосують депутати, чи підтримують Анатолія Бондаренка. Тому провели консультації, і деяких депутатів все ж вдалося переконати голосувати за Олександра Радуцького. Якби його запропонували одразу, він би програв.

Зараз маємо ситуативну більшість − депутати, з якими можна працювати. Вже багато років не було такого, щоб міський голова, секретар і депутати зібралися всі разом. Раніше були постійні перетягування канату, а сьогоднішня ситуація показала, що може бути конструктивна співпраця».

Нагадаємо, наприкінці січня голови чотирьох політичних сил підписали угоду про співпрацю. Багато хто назвав це коаліцією, до якої увійшли «Партія вільних демократів», «УКРОП», ВО «ЧЕРКАЩАНИ» та партія «Самопоміч». Тоді на посаду секретаря ці політичні сили висували кандидатуру Олексія Романова («Самопоміч»).

Також нагадаємо, що після оголошення результатів останніх місцевих виборів Черкаська міська рада працювала без секретаря. Хоч повноваження секретаря міськради мають організаційний характер, в нашому місті ця посада є однією з найбажаніших для місцевих політиків. Експерти «Комітету виборців України» стверджують, що у Черкасах ця посада заполітизована через особистісну конкуренцію між політичними силами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Олександр Радуцький #секретар #вдруге #обирали
Оголошення
live comments feed...