• Головна
  • На здобуття грантів у галузі культури подано 25 проектів
08:55, 16 березня 2016 р.

На здобуття грантів у галузі культури подано 25 проектів

До департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради надійшло 25 проектів на здобуття грантів в галузі культури на загальну суму 700 201, 44 грн. Із них 13 недоповнювальних грантів та 12 доповнювальних.

Як повідомляють у прес-службі Черкаської міськради, найбільше грантів (12) –  на видання книг, каталогів та збірок; 3 – на участь у фестивалях, культурних подіях; 10 – на реалізацію різноманітних мистецьких проектів, фестивалів, конкурсів, майстер-класів тощо.

 Переможці будуть визначені до 1 квітня 2016 року після засідання експертної ради.

 Згідно з міською програмою виділення грантів у галузі культури в м. Черкаси, на 2016 рік заплановано 218,5 тисяч гривень.

 Нагадаємо, що документи на виділення грантів приймалися в департаменті освіти та гуманітарної політики до 1 березня.

 Призначення грантів здійснюється щорічно за пропозицією експертної ради. Грант можуть отримати громадські некомерційні організації, ініціативні групи або ж окремі особи за такими напрямками: візуальне мистецтво, література, культурно-мистецький захід (фестиваль, конкурс, театральна постановка, майстер-клас, конференція, концерт, літературне читання, виставка, симпозіум тощо). Не розглядалися заявки від політичних, релігійних організацій, установ, закладів міської, обласної комунальної власності, органів державної влади та місцевого самоврядування, а також від комерційних структур.

Черкаси стали першим містом в Україні, яке ініціювало підтримку проектів у галузі культури.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Здобуття грантів #у галузі культури #подано #25 проектів #Черкаська міська рада
Оголошення
live comments feed...